RTX 4070 sisteme monitör önerisi

Bütçe
7500-15000

nayu

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarı kullanım sürem.
%20 FIFA.
%50 CS:GO Valorant.
%30 Dizi/Film
IPS panel VA panel.
Flat/Curved
144HZ-240HZ-360Hz
0.5ms-1ms
Fark etmez önerilere açığım ben de tam olarak neye ihtiyacım olduğunu bilmiyorum.
5 yıldır kullandığım 144Hz 24inch IPS panel MSI (G241 sanırım) monitör var 2.monitör olarak bunu kullanacağım.

1692255437431.png

Şu an kafamdakiler bunlar ama farklı önerilere de açığım.

1692258723721.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe ne kadar bilmiyorum ama ben geçenlerde yeni bir monitör aldım, isteklerinize de uyuyor gibi. Tavsiye ederim: SAMSUNG 25" LS25BG400EUXUF 1ms 240Hz FHD HDR10 IPS G-Sync Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Ghosting oluyor diyolar bu monitörde bunu almayı düşünmüyorum şimdilik ama teşekkürler yine de

Yaklaşık 2 aydır ASUS Tuf Gaming VG27AQ1A modeline sahibim. Seçim yaparken maks 10 bin lira fiyat skalam vardı. Gayet memnunum tavsiye ederim.
VG27AQZ veya VG27AQ daha iyi değil mi VG27AQ1A'nın yükseklik ayarı pivot özelliği falan yok ayağı da çok geniş donanımsal farklarını tam bilmiyorum tam 3ünün ama tasarımsal olarak bu ikisi daha iyi geldi fiyatları da benzer zaten

Ghosting oluyor diyolar bu monitörde bunu almayı düşünmüyorum şimdilik ama teşekkürler yine de

VG27AQZ veya VG27AQ daha iyi değil mi VG27AQ1A'nın yükseklik ayarı pivot özelliği falan yok ayağı da çok geniş donanımsal farklarını tam bilmiyorum tam 3ünün ama tasarımsal olarak bu ikisi daha iyi geldi fiyatları da benzer zaten
Evet çok haklısın ayak olarak kullanışlılığı dediklerinin daha iyi. Alırken ayağına hiç dikkat etmemiştim. Asus sitesinde diğer 2 ürünün teknik farkı 0. TUF Gaming VG27AQ bunda + olarak sadece hdmi kablosu fazladan veriliyormuş. Geri kalan herşeyi VG27AQZ ile aynı. Şuan alsam VG27AQ bunu alırdım:)

Yeni konular

Geri
Yukarı