RTX 4070S ve R5 7500F sisteme 750W PSU önerisi

Titancomean

Kilopat
Daha fazla  
İşlemci
R5 7500F
Arkadaşlar sistemi yeni topladım. 750W'luk bir PSU bakıyorum şuan kullandığım marka Frisby ve hiç güvenmiyorum direkt değiştirmek istiyorum. İyi bir 750W'luk PSU önerilerinizi bekliyorum. 650W da yeteceğini söyleyen çok arkadaş oldu ama sistemi ileride yükseltmek gibi bir düşüncem olduğu için 750W PSU bakıyorum.
İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
750W modelide var ama 800W bundan ucuz. Sağlam iyi bir psudur kullanıyorum kaç 3 senedir elektrik kesilmesi oldu falan hala sapasağlam ama coil whine var.

750W modelide var ama 800W bundan ucuz. Sağlam iyi bir psudur kullanıyorum kaç 3 senedir elektrik kesilmesi oldu falan hala sapasağlam ama coil whine var.
Şunu al direkt. Fiyatı bayağı iyi şuan.

Vatan computer da çalışan , cooler master mwe bronze v2 750w modelini önerdi fiyatı da 3000tl . Biliyormusunuz bu modeli alınır mı

Vatan computer da çalışan , cooler master mwe bronze v2 750w modelini önerdi fiyatı da 3000tl . Biliyormusunuz bu modeli alınır mı
Şöyle bir internet sitesi var. Sizin bahsettiğiniz model var mıdır, bilmiyorum.
Herkes beni hoş görsün lütfen, kimi avam markalar hariç, eli tutulur marka modellerin testlerini yapıyorlar.

Şimdi, iyi PSU için bir kişisel bir de nesnel kriterler var.
Örnek olarak, nesnel bakımdan alemin feriştahı ama modüler olmayan, metrelerce karman çorman kablo ağı olan bir PSU'yu ben kişisel nedenlerle almam. Sizin tercihleriniz neler? Fiyat, vampir güç (akım), rail (devre, hat) sayısı, modülerlik, ölçülen verimlilik, hangi yükte gürültü ne kadar, yalan bilgileri hangileri, kullananların yorumları ne, hakikaten son kurşununa kadar o gücü verebiliyor mu, vs.

Son düzenleme:
@cafyon Dark Power 13 850W uzerine mi yok? 12V kanallarında, standart içinde çalışan OCP koruması yok. Yarı fiyatına olan, Enermax D.F. X 850W daha performanslı bir model.

Daha sessizi yok, daha verimlisi yok.

PSU bunlardan ibaret değil.

Şimdi, iyi PSU için bir kişisel bir de nesnel kriterler var.

Pek tabii. Bakalım o zaman, neymiş nesnel kriterler? Şanslıyız ki Cybenetics'in kurucusu Aris incelemiş bu modeli ve burada bahsettiğim korumalardaki eksiklikleri görebiliyoruz;

Ayrıca yine Aris'in PSU performans tablosunda da Enermax D.F. X 850W modelini daha yukarıda görüyoruz;

Screenshot_20240425-004826_Gallery-01.jpeg

Kişisel düsturla beğenme ve beğenmemeden ziyade, nesnellik daha güzeldir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı