RTX3060 Ti sistem 5 dakikada bir donuyor

ardztrk234

Centipat
Daha fazla  
2 ay önce aldığım RTX 3060 Ti sistem birkaç saat önce donup kaldı ve ekran kartının ışığı hariç öbür tüm ışıklar yanıyordu. Sonra aç kapan yapınca 1 saat boyunca hiç donmadı ama şu an her 5 dakikada bir donup kalıyor, butondan aç kapa yapmam gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir sisteme takıp kartı deneyebilir misiniz?

Ayrıca mavi ekran veriyorsa aşağıda bıraktığım linkten minidump dosyalarınızı çıkarıp mavi ekran hata analizi kategorisinde paylaşıp arkadaşların analiz etmesini bekleyin. Size sorunun neden kaynaklı olduğu söyleyeceklerdir.

Farklı bir sisteme takıp kartı deneyebilir misiniz?

Ayrıca mavi ekran veriyorsa aşağıda bıraktığım linkten minidump dosyalarınızı çıkarıp mavi ekran hata analizi kategorisinde paylaşıp arkadaşların analiz etmesini bekleyin. Size sorunun neden kaynaklı olduğu söyleyeceklerdir.

Oraya yüklemek için RAR yapmaya çalışırken hata veriyor.

1692087396726.png

Sadece bir kere Mavi ekran verdi şu an oyuna girince ya da direk anaekranda direk donup kalıyor hata vermeden bilgisayarı tuşdan kapamak zorunda kalıyorum.

Sadece bir kere mavi ekran verdi şu an oyuna girince ya da direk anaekranda direk donup kalıyor hata vermeden bilgisayarı tuşdan kapamak zorunda kalıyorum.

Sorun belki ekran kartıyla da ilgili olmayabilir hata yı internette arattınızmı.

Sorun belki ekran kartıyla da ilgili olmayabilir hata yı internette arattınızmı.
Pek birşey bulamadım ama hata kodu system service exception

Bir şekilde bir yere yükleyip yeni konu açın mavi ekran kategorisinde.

Sistemdeki hatayı mavi ekran analiz edebilen arkadaşlar söyleyebilir size. Buradan tahminlerle ilerlenmez.

RAR'a atıp yeni konu açtım ama hala kimse yazmadı sen biliyorsan bir bakabilir misin?

Son düzenleme:
Pek bir şey bulamadım ama hata kodu SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION

RAR'a atıp yeni konu açtım ama hala kimse yazmadı sen biliyorsan bir bakabilir misin?

Attığın link açılmıyor. Öncelikle paylaş kısmına girip kısıtlanmış olan kısmı bağlantıya sahip herkes olarak değiştirin ki yardım edecek arkadaşlar bakabilsin.

Ayrıca konuya gidince sağ altta öne çıkar diye bir buton var ona tıklayın.

Attığın link açılmıyor. Öncelikle paylaş kısmına girip kısıtlanmış olan kısmı bağlantıya sahip herkes olarak değiştirin ki yardım edecek arkadaşlar bakabilsin.

Ayrıca konuya gidince sağ altta öne çıkar diye bir buton var ona tıklayın.

Şu anki link oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı