RTX4050 6 GB VRAM sıkıntı yaşatır mı?

YTemre34

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 7840HS,16gb ram,Ndvida 4050 6gb,1tb ssd,PS5
Arkadaşlar bende RTX 4050 6 GB ekran kartı var ve bence gayet güçlü bir ekran kartı. Fakat şu VRAM bana sıkıntı yaşatır mı? Mesela bir hikaye oyununun sistem gereksinimlerine bakıyorum önerilen olarak 4050'den daha güçsüz bir ekran kartı istiyor fakat VRAM'ı 8 GB ile 12 GB arasında istiyor. Şu VRAM çok sıkıntı yaşatır mı bana sizce?

RTX 4050 kartına da 6 GB VRAM koyan NVIDIA ne kadar para düşkünü ne kadar ticari politikaya önem veren bir şirket olduğu bir kez daha anlaşılıyor.

Yaşatır hocam 6 GB VRAM'le RTX 4050 kullanamazsın zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rtx 4050 kartınada 6GB Vram koyan Nvidia ne kadar para düşkünü ne kadar ticari politikaya önem veren bir şirket olduğu bir kez daha anlaşılıyor.

Yaşatır hocam 6GB vramle RTX 4050 kullanamazsın zaten.
Evet şu NDVİDA vram konusunda çok gıcık bir marka mesela 4060ti gibi iyi bir ekran kartınada 8gb vram koymuşlar ya biraz mantıklı olup bi en az 12gb koymaları gerek.

Rtx 4050 kartınada 6GB Vram koyan Nvidia ne kadar para düşkünü ne kadar ticari politikaya önem veren bir şirket olduğu bir kez daha anlaşılıyor.

Yaşatır hocam 6GB vramle RTX 4050 kullanamazsın zaten.
Tekel olan herkes bunu yapar NV'yi suçlamamak lazım burada suçlanması gereken varsa o da AMD.

Geri
Yukarı