Ruhi Çenet: 75 milyon dolar zararımız oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ruhi'yi profilinde şapka olduğu günlerden beridir takip ederim desteklerim ama kategoride gözüm mizah ve eğlenceyi aradı. Zaten başlık yanlış, umarım dalgın bir moderatör k'yı milyona falan çevirmiştir. 😅

Buna inanan varsa elimde satılık köprü var.

Ruhi'yi profilinde şapka olduğu günlerden beridir takip ederim desteklerim ama kategoride gözüm mizah ve eğlenceyi aradı. Zaten başlık yanlış, umarım dalgın bir moderatör k'yı milyona falan çevirmiştir. 😅
Coni o zaman da döviz sokma mevzusu falan komik oluyor her türlü bir tutarsızlık var :D

75 Milyon dolarla ülkede dövizin iyileşeceğini düşünüyorsanız ayrı komik, Ruhi Çenetin 75 Milyon dolar kazandığına inanıyorsanız ayrı komik hangisine gülelim?

@xMistwerra
Başlıkta "milyon" yazıyor. Ayrıca kaynağı neden ben kendim buluyorum, konuya eklenmiş olması gerekmez mi?

75 milyon olmasına imkan vermedim de, 75 bin dolarsa ki 75 bin dolar olması mümkün, ülkede Merkez Bankası bile sadece martta 19.7 milyar dolar sattı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı