Çözüldü Rus sitesinden oyun yükledikten sonra fanlar %100'de çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

saudae

Hectopat
Yer
Angara
Merhaba, dün kardeşim oyun yüklediğini söylemişti bilgisayarıma. Rus bir siteden NFS Heat yüklemiş bilgisayar fan sesinde bir anormallik vardı fan %100 de çalışıyor. Anti virüs ile temizledim mrt ile tekrar tekrar tarama yaptımda şu an tek sorun Windows Defender ünlem gösteriyor girdiğimde de bilgisayarın üzerinde gelen ücretli antivirüs uygulamasının aboneliği bittiğini söylüyor virüsden vs yapmıyordur değil mi?

1683395329893.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sistem geri yükleme uzun zamandır yapmadım. Yaptığım zamanlarda geri yükleme başarısız oldu gibi anlamsız hatalar aldığım oldu. Son 1 2 gün içinde yüklenen programlar kaybolabilir :) güvenli modda açıp bir bakar mısınız fanların çalışma şekline. O duruma gelmek için biraz erken gibi.

Hocam gece sıfırlamayı ve geri döndürmeyi denedim sürekli farklı hatalar verdi güvenli moddada tarama yaptım ama bir türlü düzelmedi sıfırdan Windows 11 yükleyip USB'ye yazdırdım 7 dakikada format atıp masaüstüne attı çok hızlıydı şimdi driverları vs kuruyorum PC düzeldi boşta 60 derece olan işlemci şu an 32 derecede şifrede koydum artık kardeşim oyun falan yükleyemez sağ olun yardımcı olduğunuz için.
Sistem geri yükleme uzun zamandır yapmadım. Yaptığım zamanlarda geri yükleme başarısız oldu gibi anlamsız hatalar aldığım oldu. Son 1 2 gün içinde yüklenen programlar kaybolabilir :) Güvenli modda açıp bir bakar mısınız fanların çalışma şekline. O duruma gelmek için biraz erken gibi.

Sistem geri yükleme uzun zamandır yapmadım. Yaptığım zamanlarda geri yükleme başarısız oldu gibi anlamsız hatalar aldığım oldu. Son 1 2 gün içinde yüklenen programlar kaybolabilir :) güvenli modda açıp bir bakar mısınız fanların çalışma şekline. O duruma gelmek için biraz erken gibi.

Hocam gece sıfırlamayı ve geri döndürmeyi denedim sürekli farklı hatalar verdi güvenli moddada tarama yaptım ama bir türlü düzelmedi sıfırdan Windows 11 yükleyip USB'ye yazdırdım 7 dakikada format atıp masaüstüne attı çok hızlıydı şimdi driverları vs kuruyorum PC düzeldi boşta 60 derece olan işlemci şu an 32 derecede şifrede koydum artık kardeşim oyun falan yükleyemez sağ olun yardımcı olduğunuz için.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı