Rusları neden mi sevmiyoruz?

Ruslar gerçekten ilginç insanlar, TF'de bile ulti düşünmeyip, kule altında adam varken dalmayıpta, kule yıkılınca dalan insanlar. Birde "CYKA BLIAD NOOB" var tabi.

Cahilce olacak ama Dota 2 oynuyorum, toplam 79 saat oynamışım.
Neden Ruslara karşı nefretiniz var?

Dünyada çok fazla Rus oyuncu kitlesi var, tabi sayı çok olunca da çok iyi oyuncuya rastlamanın yarı sıra çok geri zekalı oyunculara da rastlamak bir o kadar yüksek olasılık.

Yani bunun milletle alakası yok. Bir oyuncu iyi oyuncuysa iyi oyuncudur, değilse değildir. :D

Bu tıpkı şeye benzer "Adanalılar çok iyi dövüşür" Yiğidi ülkeler şehirler doğurmaz, analar doğurur.

Sizi bilmem ama ben Ruslardan nefret ediyorum. Bunu söylemekten de çekinmem. Adamların kendine özel serverleri , rusça dil opsiyonu var ama adamlar hala gelip avrupa serverlerine girip bütün oyun rusça konuşuyorlar. İyi oynasalar yine bir şey demeye bilirim. Bu Ruslar adamı deli eder. Daha dün %100 kazandığımız bir oyunu rus yüzünden kaybettik. Clinkz (rus) gitti bir divine rapier aldı sonra ölüp divine svene hediye etti. Mega creep yapmamıza rağmen sven geldi ve oyunu aldı.
Kısacası tüm ruslar böyle değil ama genel olarak ruslar oyun oynamak için bu dünyaya gelmemiş.

Türk sunucusu açılması için Change.org'da bir kampanya başlatılmıştı sanıyorum. Bulursam bilgilendireceğim. Hakikaten Rus'ları sevmememin baş sebebi kendi sunucularında oynamamaları.

Ruslar ile oynanmaz fakat, Türk sunucusunda da oynanmaz. Küfür, argo, küçük akıl yaşı gibi şeyler mevcut olduğundan dolayı oynanmaz. Sanane kardeşim milletin kötü oynamasından? Belki klavyesi veya mouseu pek iyi çalışmıyor, belki de yeni başladı? Bizim milletimiz bilip bilmeden başkalarını yargılıyor.

Son düzenleme:
Ruslar ile oynanmaz fakat, Türk sunucusunda da oynanmaz. Küfür, argo, küçük akıl yaşı gibi şeyler mevcut olduğundan dolayı oynanmaz. Sanane kardeşim milletin kötü oynamasından? Belki klavyesi veya mouseu pek iyi çalışmıyor, belki de yeni başladı? Bizim milletimiz bilip bilmeden başkalarını yargılıyor.
Bilip bilmeden yargılamak derken ? Adamlar düpe düz oyunu throwluyorlar bir şey söylemek bizim de hakkımız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı