Rusya Premier ligi ve Rusya milli takımının UEFA ve FIFA'daki geleceği ne olur?

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
Rusya futbol Federasyonu ve Rusya futbol ligi olan Rusya Premier ligi şampiyonları ve ligi ilk sıralarda bitiren takımlar artık UEFA da mücadele edemeyecekler çünkü savaş nedeniyle Rusya tüm futbol ve spor müsabakalarından men edildi. Rusya milli takımı ise UEFA ve FIFA'nın uluslararası müsabakalarından süresiz olarak men edildi peki arkadaşlar Rusya futbolunun dünya futbolundaki yeri sizce ne olur?

Rusya-Futbol-Federasyonu-1024x576.jpg

Rusya'nın işgali sonlansa bile çok uzun yıllar boyunca bu yaptırım devam eder.

Rusya hiçbir şekilde geri adım atmıyor bence de çok uzun yıllar Rusya'yı Avrupa kupalarında, dünya kupasında, UEFA da göremeyeceğiz Rusya büyük ihtimal kendi kuracağı bir uluslar arası lig de kurabilir.

Rusya hiçbir şekilde geri adım atmıyor bence de çok uzun yıllar Rusya'yı Avrupa kupalarında, dünya kupasında, UEFA da göremeyeceğiz Rusya büyük ihtimal kendi kuracağı bir uluslar arası lig de kurabilir.
Bu tarz yaptırımları çoğu kişi karşı çıksa da ben destekliyorum, bazıları "halkın ne suçu var" diyebilir fakat bu işgali sonlandırmak için ellerindeki tek silah bu, Rus halkının üzerine onaymak, onları dünyadan soyutlaştırmak asıl amaç, böylece Rus yönetimine karşı tavır oluşabilir.

Ki zaten Rusların çoğu bu savaşı destekliyor, o yüzden hakediyorlar.

Bu tarz yaptırımları çoğu kişi karşı çıksa da ben destekliyorum, bazıları "halkın ne suçu var" diyebilir fakat bu işgali sonlandırmak için ellerindeki tek silah bu, Rus halkının üzerine onaymak, onları dünyadan soyutlaştırmak asıl amaç, böylece Rus yönetimine karşı tavır oluşabilir.

Ki zaten Rusların çoğu bu savaşı destekliyor, o yüzden hak ediyorlar.

Rusya'daki sporcuların çoğu zaten umurunda bile değil adamlar resmen kendileri ile gurur duyuyorlar olmasın gitmeyelim yeter ki ülkemiz de kendimiz ile yarışırız diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı