RX 470 sistem toplama

Holy Diver

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba topladığım sistemi değerlendirmenizi rica edicem. HDD zaten var o yüzden almadım. Ekran kartı olarak RX 470'de düşündüm ama oynadığım oyunlar için RX 460 yeteceğini düşünüyorum yine de kararsızım. Sizce arasında çok fark var mı? Teşekkürler.
image.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum o dönüştürücü hiç bir işine yaramaz aktif dönüştürücü lazım. Şuanda 8GB RAM alt limit ilerde RAM takviyesi yapmanız muhtemel. Oynadığınız oyunları belirtirseniz RX460'ın yetip yetmeyeceği hakkında kendi kanaatlerimi belirtirim. RX470 ile RX460 arasında dağ kadar fark var, RX470 1080P ultra ayarlar için üretildi, RX460 ise Free To Play türü oyunlar için üretildi.

Lolü son derece akıcı oynamak için yeterli mi? arasında 250 TL fark var 460 ve 470 için söylüyorum alınmalı mı sizce 460 gereksiz bir kart mı

ve dönüştürücü olarak ne alınmalı Asus vh192d kullanıcam yeni monitör alana kadar bir kaç ay idare etsin beni?

Son düzenleme:
Dostum eğer yeni monitör alacaksanız boş yere aktif dönüştürücüye 50-60 lira vermeyin. Yukarıda da söylediğim gibi dostum DOTA 2, LOL, CS:GO gibi oyunlarda performans olarak tatmin eder üst seviye görüntü kullanan büyük oyunlarda biraz soluksuz kalır.

Dostum eğer yeni monitör alacaksanız boş yere aktif dönüştürücüye 50-60 lira vermeyin. Yukarıda da söylediğim gibi dostum DOTA 2, LOL, CS:GO gibi oyunlarda performans olarak tatmin eder üst seviye görüntü kullanan büyük oyunlarda biraz soluksuz kalır.

Peki böyle birşey topladım, ssd'den kıstım biraz ve ekran kartını yükselttim kasayı da değiştirdim kasa kötü oldu galiba ama alınır mı bu sence? 500w bunlara yeter mi? Yardımların için teşekkürler.

Dostum ona da o dönüştürücü olmaz. RX serisinin hiçbirinde analog görüntü çıkışı yok, Frisby sağlam bir kasa ve güç kaynağı üreticisi değil, ucuzluğuna boş yere aldanma dostum ALLAH muhafaza tüm parçalarından oluverirsin. Sen kaç lira bütçeye çıkabilirsin dostum monitör dahil veya hariç olarak söyle sana sistem tavsiyesi yapayım.

Dostum ona da o dönüştürücü olmaz. RX serisinin hiçbirinde analog görüntü çıkışı yok, Frisby sağlam bir kasa ve güç kaynağı üreticisi değil, ucuzluğuna boş yere aldanma dostum ALLAH muhafaza tüm parçalarından oluverirsin. Sen kaç lira bütçeye çıkabilirsin dostum monitör dahil veya hariç olarak söyle sana sistem tavsiyesi yapayım.

2500 TL monitörsüz almak istiyorum bu monitörü kullanmak istiyorum dönüştürücü ile

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı