RX 550 CS2'de çok kasıyor

TRANLLAD

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
256 GB SSD
Ekran kartı
RX 550
İşlemci
İ5 3470
Merhaba, benim kasa CS'de ölüm maçında kasıyor, neredeyse oynayamayacak derecede kasma. Bu durum elde 10 kişi falansa kasma azalıyor ama 16 kişi olunca FPS 30'dan yukarı çıkmıyor. Bu ekran kartının CS'de oldukça yeterli olduğunu düşünmüştüm yeni format attım ve durum yine aynı. Sizce bu normal mi?

Merhaba, benim kasa CS'de ölüm maçında kasıyor, neredeyse oynayamayacak derecede kasma. Bu durum elde 10 kişi falansa kasma azalıyor ama 16 kişi olunca FPS 30'dan yukarı çıkmıyor. Bu ekran kartının CS'de oldukça yeterli olduğunu düşünmüştüm yeni format attım ve durum yine aynı. Sizce bu normal mi?
Yüksek ayarlarda oynuyorsanız normaldir. Umarım trendyoldan almadınız sistemi.

İşlemcin 12 yaşında biliyorsun değil mi, oyunlar sadece ekran kartıyla çalışmıyor. Kişi sayısı artınca fps'in düşüyorsa zaten bottleneck CPU'dur muhtemelen.

Ekran kartından daha çok işlemci ile akalalı. O işlemci bu oyun için yetersiz.

Kaç yıllık kart FPS gayet normal.

Bilgisayarlarınız TurboX sistemlerin özellikleri ile aynı. TurboX sisteme mi sahipsiniz? Ekran kartı VRAM kaç GB?
VRAM 4 gb turbox değil.

İşlemcin 12 yaşında biliyorsun değil mi, oyunlar sadece ekran kartıyla çalışmıyor. Kişi sayısı artınca FPS'in düşüyorsa zaten bottleneck CPU'dur muhtemelen.

Oyunun sistem gereksinimlerine baktığımda herhangi bir sorun yaşamam zannetim. Böyle ise yapacak bir şey yok.

VRAM 4 gb turbox değil.

Oyunun sistem gereksinimlerine baktığımda herhangi bir sorun yaşamam zannetim. Böyle ise yapacak bir şey yok.
Benim eski bilgisayarımda sistem gereksinimleri yeten oyunda 15 FPS alıyordum onlara fazla inanma.

Geri
Yukarı