RX 550 FiveM yeterli mi?

alperwrn

Yoctopat
Daha fazla  
Meslek
Vigo Kurye
Merhaba,

Yakın bir zamanda RX 550 model bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Şu anda R7 240 kullanıyorum ve performans konusunda pek memnun değilim, özellikle oyunlarda. Çok sık oyun oynamasam da genellikle 2-3 saat boyunca FiveM RP sunucularında vakit geçiriyorum. RX 550, bu tür oyunlarda beni rahat bir şekilde götürebilir mi? Tecrübeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

MSI RX 550 4GB kullanıyorum.
Bu kartla yaklaşık 1000 saat FiveM geçmişim var ve o kadar yetersiz bir kart ki anlatamam.
İşlemcim i3 10100F drop yemekten oyunu oynayamıyorum.
Önermem bu kartı daha üst modellere bakmanı tavsiye ederim.

MSI RX 550 4GB kullanıyorum.
Bu kartla yaklaşık 1000 saat FiveM geçmişim var ve o kadar yetersiz bir kart ki anlatamam.
İşlemcim i3 10100F drop yemekten oyunu oynayamıyorum.
Önermem bu kartı daha üst modellere bakmanı tavsiye ederim.
Karta sahip olup, övmek yerine gerçekleri konuşmanız beni mutlu etti. İçinde 4 gb vram var ama görüntüsü var içi yok. Çekirdek gücü yoksa bir kartta isterse 10 gb vram olsun boş.

İşlemcini 4 çekirdekli bir modele geçirirsen mesela i5 2400 gibi.
Ekran kartı olarakta Rx 550 yeterli olur 1080P Low grafiklerde diye düşünüyorum.
Fakat Rx 550'leri 900₺'den aşağı vermiyorlar artık. Değmez kesinlikle. O fiyatta Gtx 960 alınır ve daha iyi performans veriyor Rx 550'ye göre.
Elinizde ne kadar bütçe vardı tam olarak?

İşlemcini 4 çekirdekli bir modele geçirirsen mesela i5 2400 gibi.
Ekran kartı olarakta Rx 550 yeterli olur 1080P Low grafiklerde diye düşünüyorum.
Fakat Rx 550'leri 900₺'den aşağı vermiyorlar artık. Değmez kesinlikle. O fiyatta Gtx 960 alınır ve daha iyi performans veriyor Rx 550'ye göre.
Elinizde ne kadar bütçe vardı tam olarak?
Hocam RX 550 kullanıyor musunuz ?
Neye dayanarak RX 550 yeterli olur diyorsunuz ayrıca dediğinize göre 1080p Low ayarlarda ?

Geri
Yukarı