RX 570 8 GB alınır mı?

Bütçe
8000

emree0058

Zeptopat
Daha fazla  
ASUS Prime A320M-F
ASUS ROG RX 570 8 GB.
Ryzen 3 3100.
XPG 8 GB3000 MHz RAM.
FSP Hydro 500W Power Supply.
Sistem bu fiyat 8K.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS Prime A320M-F
ASUS ROG RX 570 8 GB.
Ryzen 3 3100.
XPG 8 GB3000 MHz RAM.
Sistem bu fiyat 8K.
Fiyat çok, sistem güncel değil, kısacası alınmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ASUS Prime A320M-F
ASUS ROG RX 570 8 GB.
Ryzen 3 3100.
XPG 8 GB3000 MHz RAM.
Sistem bu fiyat 8K.

Fiyatı aşırıda fazla değil aslında ortalama. Pazarlık yaparsa alınır. Yapmazsa daha iyisini toplarız.

Geçen bir arkadaşa baktım Param Güvende ile genel olarak bu civarlarda fiyatlar. Parca parça daha iyisi gelirde işte.

Parça parça daha iyisi toplanır mı? Toplanır ancak uzay montajı yapılması gerekebilir hocam. Geçenlerde bir arkadaşa toplamıştım RX 580 3600 ve 16 GB RAM halini ancak uzay montaj olarak idare etti sonradan aldı kasa. Eve geçince yardımcı olmaya çalışacağım. :D

Son düzenleme:
Fiyatı aşırıda fazla değil aslında ortalama. Pazarlık yaparsa alınır. Yapmazsa daha iyisini toplarız.

Parça parça daha iyisi toplanır mı? Toplanır ancak uzay montajı yapılması gerekebilir hocam. Geçenlerde bir arkadaşa toplamıştım RX 580 3600 ve 16 GB RAM halini ancak uzay montaj olarak idare etti sonradan aldı kasa. Eve geçince yardımcı olmaya çalışacağım. :D
pazarlıksız 8 k dedi rgb kasa var sistemde ben 7-7.5k ya almayı düşünüyorum oyun performansı nasıl olur sizce uyumsuzluk var mı sistemde

Yanlış olmasın ama bildiğim 8GB vRAM'i işlemeye gücü yetmiyor o kartın zaten RX580 8GB aşağısı günümüz için 1080p de yetersiz. Sistem zaten giriş seviyesi tüm parçalar en ucuz olanlardan 8K da etmez.

Geri
Yukarı