RX 570 Cyberpunk 2077 siyah ekran

HammerEx

Centipat
Oyuna devam Et'e tıkladıktan sonra siyah ekranda kalıyor. Oyunun dosyalarını doğruladım tekrar denedim fakat sorun düzelmiyor. Oyuna yeniden başlayıp biraz ilerledikten sonra kaydetip kayı da yeniden girdiğimde yine siyah ekran sıkıntısı oluyor. Ayrıca oyuna her yeni girmemde oyunu İngilizce yapıyor. Buna benzer sıkıntılar yaşayan var mı? Ekran kartı RX 570 4 GB, işlemci Ryzen 5 1600 AF, RAM 16 GB (8x8)

Oyuna devam Et'e tıkladıktan sonra siyah ekranda kalıyor. Oyunun dosyalarını doğruladım tekrar denedim fakat sorun düzelmiyor. Oyuna yeniden başlayıp biraz ilerledikten sonra kaydetip kayı da yeniden girdiğimde yine siyah ekran sıkıntısı oluyor. Ayrıca oyuna her yeni girmemde oyunu İngilizce yapıyor. Buna benzer sıkıntılar yaşayan var mı? Ekran kartı RX 570 4 GB, işlemci Ryzen 5 1600 AF, RAM 16 GB (8x8)

Oyun orijinal mi?

Çok büyük ihtimalle yazılımsal bir sorundur. İleride gelecek yamalar ile düzelir diye düşünüyorum. Diğer oyunlarda böyle bir sıkıntı yaşıyor musunuz?
Hayır başka oyunlarda buna benzer bir sorun yaşamadım. Daha dün rdr2 oynadım sorunsuz.
Çıkacak "patch"i bekleyin
ne zaman çıkacağına dair bir bilgi var mı peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı