RX 570 sistem çalışıyor fakat monitör, fare ve klavyeye elektrik gitmiyor

Ekran kartı soketi kırılmış galiba 2500 TL istedi doğru mu bilmiyorum.

Ekran kartı soketinin kırıldığını nasıl anlamış, sorar mısınız? Ekran kartının fanları dönüyor değil mi?

Bu arada 2. el RX570 1500TL civarına var, 2500TL ne parası istiyor?

Ekran kartı soketiyle ekran kartının ana kartta kırıldığı yer dedi o yüzden görüntü vermiyor dedi doğru mudur?

Ekran kartı yuvaya tam oturmuyor mu tam olarak bilgi vermiyorsun ki anlayayım sorunu. Sana yukarıda ekran kartının fanlarının dönüp dönmediğini sordum, yanıtla.

Ekran kartı yuvaya tam oturmuyor mu tam olarak bilgi vermiyorsun ki anlayayım sorunu. Sana yukarıda ekran kartının fanlarının dönüp dönmediğini sordum, yanıtla.

Hocam ekran kartının fanları dönüyor. Ekran kartının soketi kırılmış dedi. Ana kartının da bir yeri kırılmış dedi. Bende pek anlamıyorum açıkçası ekran kartının ana kartta gireceği yer bozulmuş.

Hocam ekran kartının fanları dönüyor. Ekran kartının soketi kırılmış dedi. Ana kartının da bir yeri kırılmış dedi. Bende pek anlamıyorum açıkçası ekran kartının ana kartta gireceği yer bozulmuş.

Ekran kartının fanları dönüyorsa sorun yok, çalışıyordur PCI Express soketi. RAM'leri çıkartın, uçlarını silgi ile silip CPU'ya uzak sokete 1 tanesini takıp sistemi çalıştırın görüntü alırsınız.

Geri
Yukarı