RX 570 sistem çöküyor ve klavye ile fare gidiyor

Kyzler

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RX 570
Anakart
MSI H110M Pro vd plus
İşlemci
i5 6600
Bundan 1 ay önce PC'yi temizledikten sonra kasa açılmadı. Fanlar kımızı yanıp söndü ve sürekli döngüye girdi. Kasayı açıp SATA 4 ve SATA 3'e bağlı olan kaboları sök tak yaptım sorun çözüldü lakin haftada 1-2 kere klavye fare gidiyor ve PC çöküyor. Yine kırmızı fan hatası alıyorum. SATA 3-4 kablosunu sök tak yapıyorum düzeliyor, bunun bir çözümü yok mu?
Not: Bugün PC'yi sıfırladım yine yaşandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• IMG_8176.jpeg
    IMG_8176.jpeg
    201,5 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan 1 ay önce PC'yi temizledikten sonra kasa açılmadı. Fanlar kımızı yanıp söndü ve sürekli döngüye girdi. Kasayı açıp SATA 4 ve SATA 3'e bağlı olan kaboları sök tak yaptım sorun çözüldü lakin haftada 1-2 kere klavye fare gidiyor ve PC çöküyor. Yine kırmızı fan hatası alıyorum. SATA 3-4 kablosunu sök tak yapıyorum düzeliyor, bunun bir çözümü yok mu?
Not: Bugün PC'yi sıfırladım yine yaşandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba,
İlk olarak BIOS güncel mi ona bakın.
Sorun donanımsal olabilir. İmkan varsa farklı SATA kabloları deneyin. Pinler de hasar görmüş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı