RX 580 Battlefield 5 kasma sorunu

Quadrr

Hectopat
RX 580 - Ryzen 5 2600 8 GB RAM'a sahipim BF5 Ultra ayarlar da 30-40 FPS alıyorum. İnternet üzerinde baktığımda insanlar 70 80 FPS alıyor. Anlam veremiyorum acaba ekran kartımda Bitcoin madenciliği mi var, varsa nasıl anlarım veya bendeki sorun ne bu arada her şey sona cektim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günümüzde 8 GB RAM çoğu durumda yeterli olamıyor. Battlefield oyunlarında da bu geçerli. İlk öncelikle oyununuz orijinal mi? Eğer madencilik virüsünden şüpheleniyorsanız ücretsiz Kaspersky Security Cloud indirip taratabilirsiniz.

Eskiden 60 70 fps alıyordum ekran kartını şuan güncelliyorum sizi bilgilendireceğim
Günümüzde 8 GB RAM çoğu durumda yeterli olamıyor. Battlefield oyunlarında da bu geçerli. İlk öncelikle oyununuz orijinal mi? Eğer madencilik virüsünden şüpheleniyorsanız ücretsiz Kaspersky Security Cloud indirip taratabilirsiniz.
evet oyunum orjinaldir 75 lira verip bugün alıp indirdim oynarken nedense multide 40 50 alıyorum moralimi bozuyor arkadaşımın 1060 ı var o bile benden yüksek fps alıyor
arkadaşlar hala 40 50 fps alıyorum bir çok videoda aynı pcler 70 80 fps alıyor bombalar yanında patlasa bile hala cözümünü bilmiyorum lütfen yardımınızı esirgemeyin

Son düzenleme:
RAM frekansın ne? Dediğim gibi 8 GB RAM özellikle son iki oyundur Battlefield serisi için sıkıntılı. Mümkünse MSI Afterburner ile BF5 sırasında ortalama olarak CPU, GPU ve RAM kullanımına bakman gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı