RX 580 i5 6400'li sistemde darboğaz

350W Güç Kaynağı? Oldukça düşük bir güç kaynağı. Allah korusun bilgisayar bozulabilir acilen güç kaynağını değiştirmen lazım en az 500W lazım ki bana kalırsa o bile az. İ5 6400 ile RX 580'in darboğaz yapacağını sanmıyorum açıkcası.

Arkadaşların da belirttiği gibi minimum sağlam ve kaliteli 450-500W bir güç kaynağı kullanmanızda fayda var, büyük ihtimal oyun esnasında karta yeterince güç iletimi sağlanamadığından da GPU kullanımını düşük olarak gözlemliyorsunuz, ayrıca o işlemci RX 580 ile aşırı CPU Intensive tabanlı uygulamalarda biraz da olsa darboğaz yapsa da, genel olarak besleme noktasında tatmin edici değerler elde edilebilir elbette. PSU değişimi düşünürseniz aşağıya F & P olarak birkaç tane güç kaynağı bırakıyorum, istediğiniz zaman, önerdiğim ürünlere göz atabilirsiniz.

High Power Eco 500w 85+bronze 38a Single Rail Aktif Pfc Hpe-500br - n11.com

https://www.hepsiburada.com/corsair...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.20.2

Fsp 500w Speed Hydro 12cm Fan 80+ Bronze Power Supply (psu) - n11.com

350W Güç Kaynağı? Oldukça düşük bir güç kaynağı. Allah korusun bilgisayar bozulabilir acilen güç kaynağını değiştirmen lazım en az 500W lazım ki bana kalırsa o bile az. İ5 6400 ile RX 580'in darboğaz yapacağını sanmıyorum açıkcası.

Biraz geç cevap veriyorum kusura bakma, Güç kaynağını değiştirmem FPS bakımından artış kazandırır mı çünkü eskiden kullandığım R7 370 Modelinde bile bu kadar düşük FPS almıyordum ?
Arkadaşların da belirttiği gibi minimum sağlam ve kaliteli 450-500W bir güç kaynağı kullanmanızda fayda var, büyük ihtimal oyun esnasında karta yeterince güç iletimi sağlanamadığından da GPU kullanımını düşük olarak gözlemliyorsunuz, ayrıca o işlemci RX 580 ile aşırı CPU Intensive tabanlı uygulamalarda biraz da olsa darboğaz yapsa da, genel olarak besleme noktasında tatmin edici değerler elde edilebilir elbette. PSU değişimi düşünürseniz aşağıya F & P olarak birkaç tane güç kaynağı bırakıyorum, istediğiniz zaman, önerdiğim ürünlere göz atabilirsiniz.

High Power Eco 500w 85+bronze 38a Single Rail Aktif Pfc Hpe-500br - n11.com

https://www.hepsiburada.com/corsair...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.20.2

Fsp 500w Speed Hydro 12cm Fan 80+ Bronze Power Supply (psu) - n11.com

Yanıtın için teşekkürler şöyle bir model buldum ve uzun süre kullanamyı düşünüyorum fikrin nedir? :THERMALTAKE Litepower 650W 120mm PSU | ITOPYA

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı