Çözüldü RX 580 oyunlarda hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xHysion06

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : i5 3470
GPU : RX 580
RAM : 16 GB
İyi günler iyi sosyaller arkadaşlar, geçen ay RX 580 aldım ama bazı uygulamalarda çok fazla hata veriyor.

Mesela LoL girmeye çalıştığımda hatasız 1 saniyem geçmiyor ama Destiny 2, Minecraft ve Slime Rancher 2 de nadir hata veriyor. Ayrıyeten o uygulamalara özel de bir ayar yapmadım sebebi nedir veya bu hatayı nasıl geçirebilirim?

CPU: i5 3470.
RAM: Kingston 8 GB (2 tane toplam 16 GB) 1666 MHz.
PSU: MSI MAG A600dn 600W (bunu da geçen ay aldım)

Bu arada anlamadığım şekilde PUBG Mobile oynamayı denedim, GameLoop kart kullanımı %5 kart sıcaklığı: 27 ama onda da WattMan hatası verdi.

Çözüm
Hocam kart sıkıntılı, sizinle alakası yok. Undervolt yapmayı dene.

Hocam az önce undervolt yaptım, ama hala aynı hiçbir şey değişmedi.

Arkadaşlar sorunu çok büyük ölçüde çözdüm, AMD Adrenalin'i tamamiyle kapattım, bilgisayar başladığında AMD Adrenalin'in açılmasını engelledim.

Undervolt vs işe yaramadı aksine şu an ağır overclock kullanıyorum, iyi günler iyi sosyaller dilerim. :)

Hocam az önce undervolt yaptım, ama hala aynı hiçbir şey değişmedi.

Arkadaşlar sorunu çok büyük ölçüde çözdüm, AMD Adrenalin'i tamamiyle kapattım, bilgisayar başladığında AMD Adrenalin'in açılmasını engelledim.

Undervolt vs işe yaramadı aksine şu an ağır overclock kullanıyorum, iyi günler iyi sosyaller dilerim. :)

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı