RX 580 sistemde ekran gidiyor ve yeniden başlatınca düzeliyor

1EEDD1

Decapat
  • RX 580.
  • i5 9400F.
  • 500SSD.
  • 16 GB RAM.
Bilgisayarımda bazen açıyorum, kasıyor, 10 sanıyede bır arada ekran gıdıyor, hiçbir şey yapamıyorum. Yeniden başlattıkdan sonra normal çalışıyor.
PC yeniden başlatınca bu sorunu yaşıyorum. Aynısı CS:GO'da var oyunda var: Çok yüksek oluyor yeniden başlattığımda düşüyor.

Sorun monitorde, ekran kartinda ya da power supply gibi PC'nin diger bilesenlerinde olabilir. Once kaynagi arastirmaniz gerekir. Baska monitor ya da TV'de durum ne oluyor. Sadece oyunda ve ekran kartini zorlarken mi oluyor? Daha fazla bilgi vermelisiniz.

Bilgisayarı yeniden başlattığınızda Windows bildirimleri ve Radeon programının bildirimlerinde WattMan gözüküyor mu? Güç kaynağı modeli nedir?
Sorun monitorde, ekran kartinda ya da power supply gibi PC'nin diger bilesenlerinde olabilir. Once kaynagi arastirmaniz gerekir. Baska monitor ya da TV'de durum ne oluyor. Sadece oyunda ve ekran kartini zorlarken mi oluyor? Daha fazla bilgi vermelisiniz.
Aynen katılıyorum dediklerinize. Genelde bu tarz hata alan kişiler hemen foruma konu açıp çözüme kavuşacaklarını düşünüyorlar sanırım. Öncesinde dediğiniz gibi sorunu analiz edip hangi problemden ötürü kaynaklandığı ihtimallerini düşürüp o yönde çözüm yöntemleri uygulanmalıdır.

Sorun monitörde, ekran kartinda ya da Power Supply gibi PC'nin diger bilesenlerinde olabilir. Once kaynagi arastirmaniz gerekir. Baska monitör ya da TV'de durum ne oluyor. Sadece oyunda ve ekran kartini zorlarken mi oluyor? Daha fazla bilgi vermelisiniz.

Öbür monitörlerı denememedim fakat ekran kartı zorlanırken değil Google masaüstündede oluyor
Bilgisayarı yeniden başlattığınızda Windows bildirimleri ve Radeon programının bildirimlerinde WattMan gözüküyor mu? Güç kaynağı modeli nedir?

Aynen katılıyorum dediklerinize. Genelde bu tarz hata alan kişiler hemen foruma konu açıp çözüme kavuşacaklarını düşünüyorlar sanırım. Öncesinde dediğiniz gibi sorunu analiz edip hangi problemden ötürü kaynaklandığı ihtimallerini düşürüp o yönde çözüm yöntemleri uygulanmalıdır.

Memtest indirip USB'ye yazin, onunla RAM'lerinizi test edin. Power supply deneme sansiniz varsa baska bir tanesi ile deneyin. HDD'nizi test edin. Virus taramasi yaptirin. Soylediginiz hata cok genel, bunlari yapip sonucunu iletin.

Memtest indirip USB'ye yazin, onunla RAM'lerinizi test edin. Power supply deneme sansiniz varsa baska bir tanesi ile deneyin. HDD'nizi test edin. Virus taramasi yaptirin. Soylediginiz hata cok genel, bunlari yapip sonucunu iletin.
tamam
Memtest indirip USB'ye yazin, onunla RAM'lerinizi test edin. Power Supply deneme sansiniz varsa baska bir tanesi ile deneyin. HDD'nizi test edin. Virus taramasi yaptirin. Soylediginiz hata cok genel, bunlari yapip sonucunu iletin.

Merhaba, bugün aynı şey başıma geldı ekran kartı sürücüsü çoktü dedi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı