RX 580 sistemde "WattMan" hatası

uzaysoykan

Femtopat
Daha fazla  
RAM
XPGxTuf Spectrix D41 CL 16 2x8
SSD veya HDD modeli
Adata su600 240 gb ssd
Ekran kartı
Asus RX580 oc edition
Anakart
A320M-F
İşlemci
Ryzen 5 3500
Arkadaşlar merhaba. Birkaç gündür bu sorunu alıyorum ekran kartım oyunlarda çöküyor ve oyunu kapatıyor. Bu forumdaki tüm çözümleri denedim driveri silip yeniden kurdum, RAM'leri test ettim ama hiçbir işe yaramadı hala alıyorum aynı sorunu. Yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-04_025754076.png
    resim_2023-03-04_025754076.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 34
  • asfasf.png
    asfasf.png
    26,5 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımcı olabilecek var mı ?
Evet var. Şimdi bu son zamanalrda çok yaygın bir hata. Sosyal'de de bir çok kullanıcı ile bu sorunu görüyoruz. Bunun sebebi Win-AMD arasında olan yazılımsal bir problem.
Çözüm için 1-2 update beklemek gerek. O zamana kadar. Ekran kartı MHZ 50-100 civarı düşür.
Bu şekilde bu hatadan kurtulursun. Tabii bu geçici bir çözüm. Yeni updateler gelene kadar bu şekilde kullabilirsin.

Evet var. Şimdi bu son zamanalrda çok yaygın bir hata. Sosyal'de de birçok kullanıcı ile bu sorunu görüyoruz. Bunun sebebi Win-AMD arasında olan yazılımsal bir problem.
Çözüm için 1-2 Update beklemek gerek. O zamana kadar. Ekran kartı MHz 50-100 civarı düşür.
Bu şekilde bu hatadan kurtulursun. Tabii bu geçici bir çözüm. Yeni Update'ler gelene kadar bu şekilde kullabilirsin.

Hocam ekran kartı MHz 50-100 civarı nasıl düşürüyoruz bende de RX 570 var aynı hatayı alıyorum.

Arkadaşlar merhaba. Birkaç gündür bu sorunu alıyorum ekran kartım oyunlarda çöküyor ve oyunu kapatıyor. Bu forumdaki tüm çözümleri denedim driveri silip yeniden kurdum, RAM'leri test ettim ama hiçbir işe yaramadı hala alıyorum aynı sorunu. Yardımcı olabilecek var mı?

Bende yaşıyordum çözememiştim ama o sorun sadece elektrik aniden kesildiğinde oluyordu

Evet var. Şimdi bu son zamanalrda çok yaygın bir hata. Sosyal'de de bir çok kullanıcı ile bu sorunu görüyoruz. Bunun sebebi Win-AMD arasında olan yazılımsal bir problem.
Çözüm için 1-2 update beklemek gerek. O zamana kadar. Ekran kartı MHZ 50-100 civarı düşür.
Bu şekilde bu hatadan kurtulursun. Tabii bu geçici bir çözüm. Yeni updateler gelene kadar bu şekilde kullabilirsin.
MHZ düşürmek istemiyorum o yüzden farklı çözümler denedim. BIOS güncellemesi attım ve DDU ile driver'ı tekrar silip kurdum ve o günden beri hatayı almadım sanırım BIOS ile alakalı bir sorundu çünkü daha önce driver silip kurmuştum ve devam ediyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı