RX 590 donuyor

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
Ne olduysa birdenbire donmaya başladı. Donuyor ve garip bir ses çıkıyor. PC'yi kapatıp açmadan da düzelmiyor. DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurdum fakat yine düzelmedi.

Ne olduysa birdenbire donmaya başladı. Donuyor ve garip bir ses çıkıyor. PC'yi kapatıp açmadan da düzelmiyor. DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurdum fakat yine düzelmedi.

Kartın çip MHz'ini Radeon Software'den sorun çözülene kadar -10 yapa yapa indirin. 100MHz'dan fazla inmeyin ama.

Kartın yazılımından MHz değerini 10 puan indirin. Sorun olursa yine 10 indirin olursa yine 10 indirin. Ama toplamda 100'den fazla indirmeyin. Sorun devam ederse yazın hocam.

1692188985109.png

Buradan mı bahsediyorsunuz hocam? Ayrıca DDU ile sürücüyü kaldırdıktan sonra adrenalin Pro sürümünü indirdim internetten.(kendi isteğimle olmadı)

Peki kart kaç derece oluyor?

Hocam normalde maksimum 84 dereceleri görürdü RDR2 gibi oyunlarda. Şimdi 79-80 civarı kapanıyor FurMark'ta.

@Semıkaancakır hocam CoD'da test edecektim. Fakat girerken böyle bir uyarı verdi.

1692195467709.png

Hocam normalde maksimum 84 dereceleri görürdü RDR2 gibi oyunlarda. Şimdi 79-80 civarı kapanıyor FurMark'ta

Net bir şey diyemiyorum şimdi, RX590 sıkıntılı bir kart çünkü. Eski haline getirip WHQL sürücüyü kurup deneyin sorun yoska satıp kurtulun derim.

Hocam normalde maksimum 84 dereceleri görürdü RDR2 gibi oyunlarda. Şimdi 79-80 civarı kapanıyor FurMark'ta.

@Semıkaancakır hocam CoD'da test edecektim. Fakat girerken böyle bir uyarı verdi.

Eki Görüntüle 1905166

Sistem ayarlarınız değişti oyunun buan göre grafik ayarı yapmasını ister misiniz diyor.

Geri
Yukarı