RX 590 Ekran Kartına Hediye 3 Oyun Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

4Squ

Decapat
Sinerji sitesi üzerinden 'AMD RX 590 8 GB sipariş verdim kargoyu bekliyorum. Bu ekran kartını satın alana 3 oyun hediye yazıyor. Bu oyunları ekran kartının kutusunda mı veriyorlar kodu vs? Yoksa başka bir yolu var mı? Şimdiden teşekkürler.

Ayrıca kodları nerede satabilirim?

Kardeşim edindiğim bilgiye göre kartla beraber steam kodları veriliyormuş.
Dediğim gibi steam etkinleştirme kodu gelirse %10-15 indirimlerle çok güzel satarsın.

Arayıp sorman en mantıklısı. Bazen markalar anlaşmalı şekilde de oyun dağıtıyor. Örneğin MSI ekran kartı aldıysan ve MSI'in sitesi üzerinden aldığını ürünü hesabına kaydettirirsen oyun veriyorlardı, ben Ghost Recon'ı öyle almıştım. Bu Sinerji'nin kampanyası da olabilir, markanın da.

Arayıp sorman en mantıklısı. Bazen markalar anlaşmalı şekilde de oyun dağıtıyor. Örneğin MSI ekran kartı aldıysan ve MSI'in sitesi üzerinden aldığını ürünü hesabına kaydettirirsen oyun veriyorlardı, ben ghost Recon'ı öyle almıştım. Bu Sinerji'nin kampanyası da olabilir, markanın da.

cl_crosshairsize

Yazmıyor ama verdiler mail üzerinden.

Oyun hediye kampanyası bitmiş görünüyor.

Aldım fakat 1 oyun geldi 3 gelmesi gerekiyordu şu an onu soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı