RX 6400 alınır mı?

Sapphire R7 240 GDDR3 4 GB 128bit AMD Radeon DX12 ekran kartı = 600.
2*816 GB 1600 MHz RAM = 400.
500GB laptop HDD = 100.
Intel X3470 8 çekirdek 2.93MHz ışlemci = 400.
400W PSU = 100.
ASUS M5A7LB-MLX3 = 300.

Alınır mı?

Pegatron R7 240 4 GB 128bit OC Edition bu da var =650
Turbox ekran kartı 4 GB 128 bit DDR3 = 650.

Muhtemelen bunun için siteden ceza alacaksın.
Neyse cevaplayalım bari. R7 240 sahibiyim. (2 GB 64 Bit) güncel hiçbir oyunu düşük ayarların üstünde oynayamazsın. Eski oyunları oynayabilirsin.
Alınır mı? Fiyatı bilmeden söylemek zor.
Ama sana tavsiye alma biraz daha güncel sistemlere ya da APU sistemlere bak.

Kısaca ölü yatırım.

Hocam R5 3600 kullanıyorum işlemci açısından sorun yok ancak anakart B450 Tomahawk Max kısacası PCle 3.0 destekliyor :/

Hocam ben de 6500 düşünüyordum hatta 6600 almayı düşünüyordum ama ekran kartımın bozulması beni öyle bir dara soktu ki anlatamam zaten ülkenin berbat alım gücü yüzünden aylar sonra alabilecektim 6600 şu an 6500 alacak gücüm bile kalmadı siz düşünün almışkende 6600 alayım diyorum çünkü yine PCle 3.0 tarafında 6500'den tam performans alamayacağım

Bu videolara ne kadar güvensem bilmiyorum FPS olarak güvenip alıyoruz ama işin sonunda patlamamak için soruyorum

Bu arkadaş hem düşük özellikli sistemde hem de yüksek sistemde test ediyor videoları var. Takip ettiğim bir kanal güzel videoları var.

Bu arkadaş hem düşük özellikli sistemde hem de yüksek sistemde test ediyor videoları var. Takip ettiğim bir kanal güzel videoları var.

Hocam bu arkadaş PCle 4.0 ile test yapıyor benim anakart 3.0 destekliyor bundan daha az FPS göreceğim orası kesin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bir de böyle bir video var değerler bana biraz abartı geldi ama sizlern fikirler neler?

Hocam bu arkadaş PCle 4.0 ile test yapıyor benim anakart 3.0 destekliyor bundan daha az FPS göreceğim orası kesin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hocam bir de böyle bir video var değerler bana biraz abartı geldi ama sizlern fikirler neler?

Bu videosunda PCI-e 3.0 sistemde test ediyor hocam. Altta ki videoyu şu an izleyemiyorum eve geçtiğim zaman yorum yapayım.

Bu videosunda PCI-e 3.0 sistemde test ediyor hocam. Altta ki videoyu şu an izleyemiyorum eve geçtiğim zaman yorum yapayım.

Güzel bir video olmuş hocam değerler ve ayarlar tam istediğim şekilde 6400 beni rahatlıkla yeni bir kart alana kadar idare eder zaten dediğim gibi oynadığım oyunlar FIFA Fortnite ve Forza 5 bunun haricinde oynayacağım oyunlarda basit eğlence oyunları zaten.

Muhtemelen bunun için siteden ceza alacaksın.
Neyse cevaplayalım bari. R7 240 sahibiyim. (2 GB 64 Bit) güncel hiçbir oyunu düşük ayarların üstünde oynayamazsın. Eski oyunları oynayabilirsin.
Alınır mı? Fiyatı bilmeden söylemek zor.
Ama sana tavsiye alma biraz daha güncel sistemlere ya da APU sistemlere bak.

Kısaca ölü yatırım.
FİYATLAR YANDA YAZILI

Geri
Yukarı