RX 6600 vs RTX 4060 sistem

Hiçbir türlü 2K verilmez o parayı verebiliyorsan 4060 Ti olan sistemi al aynı para neredeyse.

Anladım hocam 19k olan güzel düşüneceğim bugün.

Hiçbir türlü 2K verilmez o parayı verebiliyorsan 4060 Ti olan sistemi al aynı para neredeyse.

Hocam peki sizin attığınız ekran kartının soğutması nasıl ASUS gibi mi daha mı iyi daha mı kötü.

Anladım hocam 19k olan güzel düşüneceğim bugün.

Hocam peki sizin attığınız ekran kartının soğutması nasıl ASUS gibi mi daha mı iyi daha mı kötü.
Asustan aşağıda ama 4060 ısınan bir kart değil zaten sıkıntı olmaz.

Hocam aralarında kaç derece fark olur.

Hocam özelleştirmede ne önerirsiniz SSD 1TB Kingston yapacağım 500TL daha para kalacak.
Tam bilmiyorum kaç derece olur youtubede test yapanlar olmuştur bakabilirsin ama tahminimce çok fark yoktur. 500 TL'ye Dark X96 alabilirsin stok fan 5600'e pek yetmiyor.

Tam bilmiyorum kaç derece olur YouTube'da test yapanlar olmuştur bakabilirsin ama tahminimce çok fark yoktur. 500 TL'ye Dark X96 alabilirsin stok fan 5600'e pek yetmiyor.

Direk siteden mi seçeyim ben takamam kendim.

Tam bilmiyorum kaç derece olur YouTube'da test yapanlar olmuştur bakabilirsin ama tahminimce çok fark yoktur. 500 TL'ye Dark X96 alabilirsin stok fan 5600'e pek yetmiyor.

Hocam bunda Wi-Fi ve Bluetooth gibi şeyler var değil mi?

Direk siteden mi seçeyim ben takamam kendim.

Hocam bunda Wi-Fi ve Bluetooth gibi şeyler var değil mi?
Anakart seçmen lazım wifi-bluetooth için şuan seçili olanda yok ama anakart değiştirmek istemezsen adaptör al.

Yeni konular

Geri
Yukarı