RX 6600 XT Swift FurMark değeri normal mi?

eyupensar98

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Mühendisi
İkinci el XFX RX 6600 XT SWFT 210 modelini almayı düşünüyorum sizce FurMark sonuçları nasıl?
Almaya gittiğimde ne gibi testler yapmalıyım sizce?

1701115485626.png

Çok kötü değil fakat bence yüksek bununla mining yapılmış bence. Gerçi fan devri %39 da. Kac TL'ye alacaksın ?

Fiyatı uygunmuş ancak bana dereceleri yüksek geldi. Fanı %39'da olduğundan kabul edilebilir. Güvenlik etiketi var ve oksitlenmesi yok ise alınabilir.

Güvenlik etiketi üstünde mi? İçi açılmış mı? Bir de soğutucu bloğa bak renk atması var mı kahve rengiye doğru kayar rengi.

Etiket üstünde herhalde içi açılmamıştır, bloğu vs. sıfır gibi duruyor oksitlenme vs. yok ama bilemedim bu model acaba ısınan bir model mi?

Güvenlik etiketi üstünde mi? İçi açılmış mı? Bir de soğutucu bloğa bak renk atması var mı kahve rengiye doğru kayar rengi.
Etiket olduğu sürece açılması imkansız.

Etiket üstünde herhalde içi açılmamıştır, bloğu vs. sıfır gibi duruyor oksitlenme vs. yok ama bilemedim bu model acaba ısınan bir model mi?

3 gün önce XFX RX 6700 XT kullanıyordum ve soğutmaları güzel. Fotoğrafta %39 fan diyor hocam fan %70 civarlarında olsaydı 65-68 arası devam ederdi diye düşünüyorum. Yani fana kıyas ile normal seviyede alabilirsiniz. Üstelik fiyatta uygun. 2nci el 3060 5500 TL civarlarındayken bu kart 3060 ve üstü performans veriyorken mantıklı olur.

Etiket olduğu sürece açılması imkansız.

3 gün önce XFX RX 6700 XT kullanıyordum ve soğutmaları güzel. Fotoğrafta %39 fan diyor hocam fan %70 civarlarında olsaydı 65-68 arası devam ederdi diye düşünüyorum. Yani fana kıyas ile normal seviyede alabilirsiniz. Üstelik fiyatta uygun. 2nci el 3060 5500 TL civarlarındayken bu kart 3060 ve üstü performans veriyorken mantıklı olur.

Teşekkür ederim, bugün kendim de test edeceğim. Fanı % kaç yapıp test etmem mantıklı olur?
%70'lerde 65 dereceler normal mi olur?

Geri
Yukarı