RX 6650 XT sürücüsü

serhat hayıt

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar ben RX 6650 XTli bir sistem aldım ilk defa topluyorum ama ekran kartı sürücüsü kurmazsan oyun oynayamazsın dedi arkadaşım. Ne yapmam gerek? Neler kurmam gerek ve oyun oynamak için ayrı bir şey mi yapacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki hocam ve driver dan başka bi şey kuruyor muyuz ve kurduktan sonra napmak gerek
Son adrenalin sürücüsünü kur ve dediğim yerden HZ değerini yükselt. Windows güncellemelerinin tamamını yapmayı unutma.

Ekran ayarlarına gir gecikme önleyiciyi bide en üstte FSR aktif et yeter AMD Free Sync varsa hikayeli oyunlarda aç Online oyunlarda kapat.
Adamın bilgisi yok kafasını karıştırma, @serhat hayıt sen adrenalini kur gerisine karışma. Gerekirse konu açarsın yardımcı oluruz.

Son adrenalin sürücüsünü kur ve dediğim yerden HZ değerini yükselt. Windows güncellemelerinin tamamını yapmayı unutma.

Adamın bilgisi yok kafasını karıştırma, @serhat hayıt sen adrenalini kur gerisine karışma. Gerekirse konu açarsın yardımcı oluruz.
Tamamdır hocam teşekkürler attığınız linkteki en üstteki windows sürücülerini indiri indireceğim değil mi

Geri
Yukarı