RX 6650XT sistemde "KERNEL_APC_PENDING_DURING_EXIT" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

aliovsky

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16GB 3600MHz CL18 DDR4
Ekran kartı
AMD RADEON RX 6650XT
Anakart
ASUS PRIME B450M-K II
İşlemci
AMD RYZEN 5 5600
EA FC 24 oyununu her kapattığımda KERNEL_APC_PENDING_DURING_EXIT hatası alıyorum. Sürücülerim güncel, ısınmayla alakalı bir problem yok. Oyun içinde FPS düşmesi falan da yaşamıyorum.

Minidump: minidump.rar

@claus yardımcı olabilir misiniz?

Ağ kartını ve ses sürücünü güncelle. Ekran kartını DDU ile sil ve güncel sürüme geç.
BIOS güncel değil. Güncelle. Ryzen master ve Razer araçlarını geçici olarak sil.
Bunları yap ve gelişmeleri bildir.

Ağ kartını ve ses sürücünü güncelle. Ekran kartını DDU ile sil ve güncel sürüme geç.
BIOS güncel değil. Güncelle. Ryzen master ve Razer araçlarını geçici olarak sil.
Bunları yap ve gelişmeleri bildir.
Ses sürücüsü dışında (nasıl yapacağımı bilemedim) dediklerini yaptım, yine aynı devam ediyor. Sadece ve sadece bu oyunda problem çıkması normal mi? Oyunun optimizasyonuyla alakalı olabilir mi?

Razer araçları görünüyor ? Onları silmedin mi ? MSI araçları mı var bu sistemde ? OC arzı bir şey denedin mi bu sistemde ? Sürücü bulma programı kullanıldı mı ?
BIOS'ta RAM değerini 3200 MHZ yap.
İşletim sistemine göre indir yükle.

Razer araçları görünüyor? Onları silmedin mi? MSI araçları mı var bu sistemde? OC arzı bir şey denedin mi bu sistemde? Sürücü bulma programı kullanıldı mı?
BIOS'ta RAM değerini 3200 MHz yap.
İşletim sistemine göre indir yükle.

Razer'ı Ryzen diye okuduğum için silmemiştim, MSI araçları ile birlikte sildim. Chipset Driver'ı da önceden yüklemiştim. RAM'i ayarladım. Ama sorun hala devam ediyor.
OC denememiştim, sürücü bulma programı Driverpack kullanmıştım ses sürücüsü için ama yükleyemeden sildim.

Düzelmiyor, ya oyunu sileceğim ya format falan atacağım en sonunda: 122423-6859-01.rar

Son düzenleme:
Daha önce sürücü bulma veya optimizasyon programı vs. kullandın mı ? Harici olarak neler takılı bu sisteme ? Avast kaldır. Asus araçlarını ne varsa sil.
Yükleyip linki yollar mısın ?
DriverPack indirip kullanmadan sildim sürücü için. Harici olarak HDD takılı ama oyun SSD'de.
Avast ve Asus araçlarını sildim, sorun aynı devam ediyor.

Güncel olmayan sürücüleri güncelleyip tekrar denedim bu arada, ama yine aynı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı