RX 6700 + Ryzen 5 5600 vs RX 6700 XT + Ryzen 5 5500

Kimsenin işine karışmak istemem ama daha yeni en yakın arkadaşıma sistem topladık ve ilk başta fiyatı uygun diye bu siteye yöneldik. Araştırdıktan sonra çok fazla şikayetin olduğunu ve güvenilemeyeceğine karar verdik. Takdir yine sana kalmış para senin.

Buyrun değerlendirin.

Kimsenin işine karışmak istemem ama daha yeni en yakın arkadaşıma sistem topladık ve ilk başta fiyatı uygun diye bu siteye yöneldik. Araştırdıktan sonra çok fazla şikayetin olduğunu ve güvenilemeyeceğine karar verdik. Takdir yine sana kalmış para senin.

Buyrun değerlendirin.
Hocam bu benim biraz bütçemi aşıyo ve zahmet olmassa önerebileceğiniz başka bir sistem var mı bide hocam 8 gb vram bu devirde biraz az gibi

Hocam bu benim biraz bütçemi aşıyo ve zahmet olmassa önerebileceğiniz başka bir sistem var mı bide hocam 8 gb vram bu devirde biraz az gibi
Bide hocam ne gibi şikayetler vardı.

Bide hocam ne gibi şikayetler vardı.
2. el parça kullanımı
Kargo sıkıntıları
Hatalı/defolu ürün
Performansı düşük sistemler(muhtemelen mining yapılmış veya 2. el alınmış)
İlgisiz müşteri hizmetleri

VRAM konusunda bir şey diyemeyeceğim ama 4060 8gb olmasına rağmen 6700'den daha memnun bırakacaktır. Attığım siteden bakınabilirsiniz çoğu yere göre uygun. Bütçenizi aşıyorsa bir şey diyemem ama bence riskli yerden almak yerine üstüne 2 3 koyup daha iyi bir sistem almak daha mantıklı.

2. el parça kullanımı
Kargo sıkıntıları
Hatalı/defolu ürün
Performansı düşük sistemler(muhtemelen mining yapılmış veya 2. el alınmış)
İlgisiz müşteri hizmetleri
Hocam bu kadar olduğunu bilmiyordum PC hocası gibi kanallar birlikte çalışınca güvenilir sandım cidden böylemi peki önerebileceğiniz sistem var mı?

Hocam bu kadar olduğunu bilmiyordum PC hocası gibi kanallar birlikte çalışınca güvenilir sandım cidden böylemi peki önerebileceğiniz sistem var mı?
Hocam ben okuduğum şeyleri söyledim dediğim gibi kimsenin günahına girmek istemem sadece bu tarz çok fazla şikayet okuyunca ister istemez biz uzaklaştık o siteden.

önerebileceğiniz sistem var mı?
Bütçenizi aşıyor farkındayım ama attığım sitede imola 4060 diye bir sistem var. incelemenizi öneririm.

Hocam ben okuduğum şeyleri söyledim dediğim gibi kimsenin günahına girmek istemem sadece bu tarz çok fazla şikayet okuyunca ister istemez biz uzaklaştık o siteden.

Bütçenizi aşıyor farkındayım ama attığım sitede imola 4060 diye bir sistem var. incelemenizi öneririm.
Saolun hocam başka sitelerden bakıcam. Ama biraz daha araştırıyım belki de iftiradır.

Hocam rahatsız ettim ama bazı sitelerde güvenli olduğu yazıyor ama bazılarıda şikayetçi ama sizin dediğiniz 2. El bir şey sattıklarını görmedim bide şikayetlerde çoğu bilindik firmanın aldığı şikayetler gibi şikayetvar.com a girince itopya daha fazla şikayet edilmiş ama itopya şuan hala güvenilir bir de hala piyasada yeni olduğu için normal olabilir aynı zamanda n11 de %100 güvenilir olduğu yazıyor bir fikrinize danışmak isterim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı