RX 6700XT alınır mı?

Bu WattMan denilen olayı daha demin bir arkadaş açıkladı da merak ettiğim şey bu NVIDIA modellerinde de var mı?

Hayır NVIDIA da sürücü hataları yok farklı tarz hatalar olabiliyor galiba ben yaşamadım ama RX 6700'e geçeceğim parası olan NVIDIA alır olmayan AMD ile az paraya çok performans.

Biliyorum yakında sistem alacağım diye çok konu açtım ama bu sefer gerçekten alıyoruz ama aklıma takılan bir şey var. AMD'nin ekran kartlarında kötü olduğunu duydum her güncellemeden sonra WattMan hataları falan. Bu sorunlar gerçekten var mı? Uzun süreli kullananlar yorum yapabilir mi? 20 yıl önce ilk AMD ekran kartından hata alıp AMD hateri olan şahıslar yazmasın.
1 yıldır RX6600 kullanıyorum. 15 gün boyunca, garip bir şekilde her gün Wattman hatası alıyordum. Ancak yeni bir güncelleme geldi ve yaklaşık 4-5 aydır bu hatayı almıyorum.

1 yıldır RX6600 kullanıyorum. 15 gün boyunca, garip bir şekilde her gün WattMan hatası alıyordum. Ancak yeni bir güncelleme geldi ve yaklaşık 4-5 aydır bu hatayı almıyorum.

Bazıları ekran kartı BIOS Update'i gibi bir olay var onu yapınca hiç yaşamıyor bulması biraz zor ama çözüldüğü zaman çok az oluyor WattMan.

@istanbul2023 Nvidia tarafında ekran kartı kaynaklı bir hata yoksa Nvidia karışmaz. Hatalar da oluyor hala, hatasızlar sanılmasın. AMD ise elinde tuzlukla koşardı önceleri. "Düt: WattMan uyarısı; sistemde beklenmedik bir hata oluştu" Ya arkadaş sorun PSU ya da başka bir yazılımdan kaynaklı, AMD hemen yettim amirim diye koşuyordu. Bıraksana arkadaş hatalı kimse o ilgilensin. Bunlar her hataya koşunca ister istemez ekran kartında sorun var sanıldı.

@istanbul2023 NVIDIA tarafında ekran kartı kaynaklı bir hata yoksa NVIDIA karışmaz. Hatalar da oluyor hala, hatasızlar sanılmasın. AMD ise elinde tuzlukla koşardı önceleri. "düt: WattMan uyarısı; sistemde beklenmedik bir hata oluştu" ya arkadaş sorun PSU'ya da başka bir yazılımdan kaynaklı, AMD hemen yettim amirim diye koşuyordu. Bıraksana arkadaş hatalı kimse o ilgilensin.

Yoruma koptum.

@istanbul2023 Nvidia tarafında ekran kartı kaynaklı bir hata yoksa Nvidia karışmaz. Hatalar da oluyor hala, hatasızlar sanılmasın. AMD ise elinde tuzlukla koşardı önceleri. "Düt: WattMan uyarısı; sistemde beklenmedik bir hata oluştu" Ya arkadaş sorun PSU ya da başka bir yazılımdan kaynaklı, AMD hemen yettim amirim diye koşuyordu. Bıraksana arkadaş hatalı kimse o ilgilensin.
Anladığım kadarıyla AMD'ye öz birşey değil bu wattman denilen olay. Peki tecrübelerinize dayanarak soruyorum Asus Rog Strix RTX 2070 OC hakkında hiç böyle bir olay duydunuz mu? Sürücü hatası veya wattman olayı ile alakalı

@CS Relboron şimdi ben 18 yaşından küçüğüm Gaming genden alacağız sistemi Gaming gende henüz bir hesabımız yok kendi adıma mı açmalıyım yoksa velimin adına mı?

Kendi üstünede açabilirsin ben 18'ime yeni gireceğim hep kendi üstüme açıyorum kartın sahibi kimse kart bilgilerini istediğinde ona göre girersin zaten.

Geri
Yukarı