RX 6800 için stabil sürücü önerisi

MehmetSLH

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, şu anda en son versiyonunu kullanıyorum ama gariptir ki akıcılık sorunu yaşıyorum oyunda ve denemediğim ayar kalmadı, o yüzden bence sorun sürücüde, bu ekran kartı için en stabil driver hangisidir? Teşekkürler.

Aynı ekran kartı ile son sürümü kullanıyorum hocam, fakat nedendir bilmiyorum triple AAA hikayeli oyunlarda hiç bir sıkıntı yok iken, bazı rekabetçi oyunlar da veya mmporg online tabanlı bir oyunda fps düşük kalıyordu ekran kartı tam yüke çıkmıyordu. Bilgisayarı Güvenli Modda açarak DDU ile tüm sürücüyü kaldırın, bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra tekrardan temiz bir kurulum yapıp deneyin.

AAA hikayeli oyunlarda hiçbir sıkıntı yok iken, bazı rekabetçi oyunlar da veya mmporg Online tabanlı bir oyunda FPS düşük kalıyordu.

Bende tam tersi hocam delirdim artık adamakıllı oyun oynayamıyorum FPS tavan ama görüntü ya kırılmalar oluyor ara sıra ya da hepten kasıyormuş gibi (30 FPS) akıcı değil.

WHQL öneririm, AMD de beta sürücüleri hiçbir zaman önermiyorum.

Uygulama üzerinden güncelledim WHQL olup olmadığına nasıl bakabilirim?
Not: Güncellemeden önce de bu haldeydi.

Aynı ekran kartı ile son sürümü kullanıyorum hocam, fakat nedendir bilmiyorum triple AAA hikayeli oyunlarda hiçbir sıkıntı yok iken, bazı rekabetçi oyunlar da veya mmporg Online tabanlı bir oyunda FPS düşük kalıyordu ekran kartı tam yüke çıkmıyordu. Bilgisayarı güvenli modda açarak DDU ile tüm sürücüyü kaldırın, bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra tekrardan temiz bir kurulum yapıp deneyin.

Hocam bir şey değişmedi benim model de TUF 6800 neden böyle oluyor bilginiz var mı acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı