Çözüldü RX 6800 XT sistemde RDR2'de sulu yerlerde beyaz kareler oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

celal_1433

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
RAM
16 GB ram
Ekran kartı
amd RX 6800 XT
Anakart
ASUS B550-E GAMİNG
İşlemci
Ryzen 7 5700X işlemci
Selam arkadaşlar, RDR2'de yaya değil de at ile sulu yerlerden geçerken (nehir vs.) Büyük beyaz kare kutu gibi şeyler çıkıyor. Aşağıya videosunu bırakıyorum. Ayarlardan mı yapıyor yoksa Türkçe yamadan mı yapıyor anlamadım? Oyunum orijinal Epic Games'den oynuyorum.
Sistemim şu şekilde.
  • Ryzen 7 5700X işlemci.
  • 16 GB RAM.
  • AMD 6800 XT ekran kartı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yamayı kaldırıp oynamayı deneyin. Eğer sizin kullandığınız mevcut yama bir program yardımıyla çalışıyorsa sıkıntı çıkartıyor olabilir. Eğer sorun çözülmez ise Shader Cache'i temizleyin.

6700XT ile oyunda aynı sorunu yaşıyorum AMD driverı ile alakalı bir durum diye biliyorum, yanlış hatırlamıyorsam driver detaylarında bu sorunun düzeltildiği yazan bir driver vardı ama hangisi olduğunu hatırlamıyorum.

Selam arkadaşlar, RDR2'de yaya değil de at ile sulu yerlerden geçerken (nehir vs.) Büyük beyaz kare kutu gibi şeyler çıkıyor. Aşağıya videosunu bırakıyorum. Ayarlardan mı yapıyor yoksa Türkçe yamadan mı yapıyor anlamadım? Oyunum orijinal Epic Games'den oynuyorum.
Sistemim şu şekilde.
  • Ryzen 7 5700X işlemci.
  • 16 GB RAM.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sistemim şu şekilde.
  • Ryzen 7 5700X işlemci.
  • 16 GB RAM.

Milletin kısıtlı bütçesine AMD önerip pişman edenlerden ses çıkmıyor.

Geri
Yukarı