RX serisinin WattMan hatası

Bende yaşıyordum aynı sıkıntıyı RDR2 oynarken çözümü söyle buldum;
MSI Afterburner programı>ayarlar>genel ayarlar>resmi sınırlar dışındaki hız aşırtma yapılırken ekran modunu sıfırla (tiki kaldır).

Ben böyle yaptım bir daha yapmadı ama güvenli veya kesin çözüm diyemem.

MSI Afterburner programı>ayarlar>genel ayarlar>resmi sınırlar dışındaki hız aşırtma yapılırken ekran modunu sıfırla (tiki kaldır).

Bunu yaptım zaten ama bu hatayı valorant aldığım için sürücüyü geriye yükleyeyim dedim.

Hocam ben daha önceden denemiştim, çoğu sürücüyü, uv, uc v.s. denedim ancak hiçbiri işe yaramadı. Konuyu takip ediyor olacağım. İşime yarayabilir. RX 580 8 GB kullanıyorum.

Hocam ben daha önceden denemiştim, çoğu sürücüyü, uv, uc v.s. denedim ancak hiçbiri işe yaramadı. Konuyu takip ediyor olacağım. İşime yarayabilir. RX 580 8 GB kullanıyorum.
Bazıları hızlı başlatmayı kapat falan diyordu ama onlar da her zaman işe yaramıyor. Yani yaptığımız şey bir yerde patlak veriyor bakalım ne olur.

Bazıları hızlı başlatmayı kapat falan diyordu ama onlar da her zaman işe yaramıyor. Yani yaptığımız şey bir yerde patlak veriyor bakalım ne olur.
Evet hocam, onu denemiştim. Hala daha çözüme ulaşamadım. Eski sürücüleri v.s. denedim. Eğer çözebilirseniz nasıl çözdüğünüzü anlatırsanız çok sevinirim.

Edit: Belirtmeyi unutmuşum çökme, performans sorunu v.s. v.s. dolu sorun daha yaşıyorum.

20.11.2 cidden berbat bir sürücü hocam. WHQL etiketini kesinlikle hak etmiyor. Ben de 20.11.2 sürücüsünde yiyordum çok. Optional olmasına rağmen 21.1.1 sürücüsünü cidden beğendiğimi söyleyebilirim. Ama gönlümün kralı 20.4.2 sürücüsüdür her zaman.
Ben de 20.11.2 Kullanıyorum bayadır.
Daha WattMan almadım.
20.1.1 sürümünde frekans düşmeleri oluyordu. 20.11.2 Şu anlık iyi.
Her karta göre farklılık gösteriyor sanırım.

Evet hocam, onu denemiştim. Hala daha çözüme ulaşamadım. Eski sürücüleri v.s. denedim. Eğer çözebilirseniz nasıl çözdüğünüzü anlatırsanız çok sevinirim.

Edit: Belirtmeyi unutmuşum çökme, performans sorunu v.s. v.s. dolu sorun daha yaşıyorum.
Valla çökmeyi ben de yaşıyorum. Ekran siyah olup kapanıyor bi anda. AMD ucuzdur hoştur dedik ama bu hata canımı sıkmıyor değil.
Ben de 20.11.2 Kullanıyorum bayadır.
Daha WattMan almadım.
20.1.1 sürümünde frekans düşmeleri oluyordu. 20.11.2 Şu anlık iyi.
Her karta göre farklılık gösteriyor sanırım.
Öyle bir şey duymuştum. Bakalım farklı sürücüler deneyeceğim gene olmazsa.

Valla çökmeyi ben de yaşıyorum. Ekran siyah olup kapanıyor bi anda. AMD ucuzdur hoştur dedik ama bu hata canımı sıkmıyor değil.

Stok v.s. olsa, fiyatlar biraz daha uygun olsa, gözüm 3000 serisine kaymıyor değil açıkçası.

Vallahi çökmeyi ben de yaşıyorum. Ekran siyah olup kapanıyor bir anda. AMD ucuzdur hoştur dedik ama bu hata canımı sıkmıyor değil.

Bende AMD kullanıyordum oyunlarda canıma tak etti ve sattım kartı. En son 20.11.2 sürümünde kullandım. Kart ara sıra siyah bazen yeşil ekran verip reset atıyordu. Hatta şöyle ki bir oyuna girip siyah ekran alınca bir daha girince hiç sorunla karşılaşmıyordum güç kaynağım iyi sistemim bayağı iyi her şey orijinal ve sorun karttaymış. Bunu anlamış oldum WattMan hatası sıkıntı bir iki ayar yapıp kurtulan var ama kurtulamayanda var. Senin yerinde olsam kartı satardım mining yapanlar alır kartını şahsen Ethereum artınca ortada adam akıllı kartta bırakmadılar. Bir sürü kişi kart bekliyor.

Bende AMD kullanıyordum oyunlarda canıma tak etti ve sattım kartı. En son 20.11.2 sürümünde kullandım. Kart ara sıra siyah bazen yeşil ekran verip reset atıyordu. Hatta şöyle ki bir oyuna girip siyah ekran alınca bir daha girince hiç sorunla karşılaşmıyordum güç kaynağım iyi sistemim bayağı iyi her şey orijinal ve sorun karttaymış. Bunu anlamış oldum WattMan hatası sıkıntı bir iki ayar yapıp kurtulan var ama kurtulamayanda var. Senin yerinde olsam kartı satardım mining yapanlar alır kartını şahsen Ethereum artınca ortada adam akıllı kartta bırakmadılar. Bir sürü kişi kart bekliyor.
Hocam bende satmayı düşünüyordum açıkçası ancak evde başka bilgisayar kullananlarda var ve benim sistemimi yenileyeceğimiz zaman benim sistemimi başkası kullanacak. Bu durumdan dolayı ne yazık ki kartı satamıyorum. Cidden benimde canıma tak etti. Açıkçası bu ekran kartını satın alırken rahat oyun oynarım v.s. düşüncesi ile almıştım. Rahat oyun oynamayı geçtim oyun oynayamayacak seviyeye geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı