RX550 driver kurulumu ve montaj ne kadar tutar?

Kaan3090

Zeptopat
Daha fazla  
Şu anki ekran kartım GT740. NVIDIA sürücüsü var. Bilgisayarciya götüreceğim. Takılacak ekran kartı RX550. Takmadan önce PC'ye ne yapılabilir ve bilgisayarcı ekran kartı montajı için ne kadar verilir? Piyasayı bilmiyorum.

Dostum bunun için bilgisayarcıya gitme... Dünyanın en kolay işi gerçekten. Aç YouTube'u, ekran kartı nasıl takılır yaz izle. Maksimum 1 dakikanı alır. Sürücü kurulumu da ondan da basit, internete ''RX 550 driver'' yaz, AMD'nin resmi sitesinden indir ve next, next...

Şu anki ekran kartım GT740. NVIDIA sürücüsü var. Bilgisayarciya götüreceğim. Takılacak ekran kartı RX550. Takmadan önce PC'ye ne yapılabilir ve bilgisayarcı ekran kartı montajı için ne kadar verilir? Piyasayı bilmiyorum.
Ekran kartı montajlamak, sürücü kurmak çok basit iş. Kendiniz videolar izleyip yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Kendin tak. Zor bişey değil. GT 740'ı sökmeden önce RX550 driverini indir hazır dursun. Kapamadan önce de DDU ile driveri sil.

Arkadaşlar ben de biliyorum takmayı ama PSU yetmiyor o ekran kartına 250W var şu an 400'lük varmış orada onu da alacağım orada hepbirlikte uğraşmadan 2 işide göreyim dedim o yüzden.

Montajlamayı biliyorsanız neden 50TL veriyorsunuz? Montajladıktan sonra atıyorum "abi PSU 1000 lira tuttu montaja da 500 versen yeter" derse ne diyeceksiniz adama?

Geri mi söktüreceksiniz?

Şimdi şöyle 2. el 400W PSU 350 dedi adam wpden yazdım montaja 50 versem 400e işi kapatırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı