RX580 Ekran Kartına 450W 80+ Güç Kaynağı Yeterli Midir?

Semih Kardaş

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirmiş olduğum gibi RX580 ekran kartına 450W 80+ güç kaynağı yeterli midir? Yeterse neye dayanarak söylüyorsunuz?

Cevaplarınızı en kısa zamanda bekliyorum.

Yeni konumda bir oylama yaptım ve sizlere aklımda kalan birkaç soru sordum. Vaktinizi ayırıp konuma gelirseniz beni çok mutlu edersiniz:

GTX 1060 6GB vs RX580 - Technopat Sosyal
450W yeter diyen arkadaşlar çok teşekkür ederim ekran kartını aldım oyunları açtığım gibi bilgisayar kapanıyor. Arkadaşların tecrübesi sözde baya ileriymiş gerçekten çok sağolsun.
Diğer bileşenleri de belirtmelisin, ama genel anlamda yeterli.

Tecrübeye.

RX 580 Ekran kartını satın alıp sisteme bağladım, ardından sürücüleri vs. yükledim ve bir oyuna gireyim dedim. Oyuna girer girmez bilgisayarım kapanıp kendini yeniden başlattı. Umarım bahsettiğiniz tecrübe bu değildir.

Son düzenleme:
Yeni konumda bir oylama yaptım ve sizlere aklımda kalan birkaç soru sordum. Vaktinizi ayırıp konuma gelirseniz beni çok mutlu edersiniz:

GTX 1060 6GB vs RX580 - Technopat Sosyal
450W yeter diyen arkadaşlar çok teşekkür ederim ekran kartını aldım oyunları açtığım gibi bilgisayar kapanıyor. Arkadaşların tecrübesi sözde baya ileriymiş gerçekten çok sağolsun.

RX 580 Ekran kartını satın alıp sisteme bağladım, ardından sürücüleri vs. yükledim ve bir oyuna gireyim dedim. Oyuna girer girmez bilgisayarım kapanıp kendini yeniden başlattı. Umarım bahsettiğiniz tecrübe bu değildir.
Siztemi 600W a yükselt problem kalmaz %90 %10 VS hatalar olmassa

Tamam 2 sene geçmiş ancak yazmadan edemeyeceğim.
Diğer bileşenleri de belirtmelisin, ama genel anlamda yeterli.

Tecrübeye.
Diğer bileşenleri de belirt demiş. Sen ise direk atlamışsın. Bir de başkasına suç atıyorsun. Yüksek güç tüketen bir işlemcin varsa elbette yetmez. O yüzden demiş ki diğer bileşenlerini de belirt.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı