RX580'den GTX 1070'e geçilir mi?

DeWitt

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, halihazırda RX580 8 GB ekran kartı kullanıyorum. Yakın bir arkadaşıma kartı satıp üzerine 1K daha koyup ikinci el ROG STRIX GTX1070 almayı düşünüyorum. Kart temizse sizce geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, halihazırda RX580 8 GB ekran kartı kullanıyorum. Yakın bir arkadaşıma kartı satıp üzerine 1K daha koyup ikinci el ROG STRIX GTX1070 almayı düşünüyorum. Kart temizse sizce geçmeli miyim?

İşlemcin yeterse geç. Güzel karttır. Ancak FPS videoları vs. iste. Mining yapılmış mı dikkat et. Sıcaklık değerlerini de iste. İnternetteki videolar ile adamın attıklarını karşılaştır.

Ben 1070 kullanıyorum memnunum ama şunu esgeçmeyim, BIOS'dan hızına vs bakmadım sadece mavi ekran gibi şeyler vermedi.
İşlemcin yeterse geç. Güzel karttır. Ancak FPS videoları vs. iste. Mining yapılmış mı dikkat et. Sıcaklık değerlerini de iste. İnternetteki videolar ile adamın attıklarını karşılaştır.

Kutusu açılmamış diyor.

Doğru dememiş mesajımı yanlış bilgilendirme diye raporlar mısın ben raporlayacağım.

Onun yerine mesajı düzeltseniz?

Kartı kaça satacaksınız? Belki ona göre daha güncel kartlar tavsiye edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı