Çözüldü RX6600 sistem bir anda oyunlarda donuyor ve oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rıfkı Bıyık

Centipat
Daha fazla  
İşlemci
Ryzen 5 5500
Arkadaşlar 1 yıl önce aldığım RX6600 r 5 5500'lü sistemde sürekli oyunlardan atıyor ya da bir anda donuyor Alt Tab atılmıyor. Ya da sürekli Opera çöküyor. Mavi ekran alıyorum. CPU bellek değerleri gayet stabil. Bu sorun daha önce de oldu PC'yi sıfırlayınca geçti bu sefer geçmiyor ve oyun zevki bırakmadı LoL'deyken bir anda donuyor yeniden başlatmam gerekiyor GTA 5 de aynı şekilde. BF 1 CS:GO gibi Steam'den oynadığım oyunlarda bu sorun olmuyor çözümü nedir?
Bilgisayar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD versiyonu.

Çözüm

Şu testi yapıp sonuçlarını atar mısın?

Dosya Ekleri

• 1694086330984.png
    1694086330984.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 21
Hatasız geçmiş. Şimdi oyunlarda deneyebilirsin.

Hocam çok teşekkür ederim sorun düzeldi ilginiz için sağ olun oyun zevkini bana geri verdiğiniz için teşekkürler. İyi günler dilerim vaktinizi aldığım için kusura bakmayın bir de konuya çözüldü etiketini nasıl atacağım

Hocam çok teşekkür ederim sorun düzeldi ilginiz için sağ olun oyun zevkini bana geri verdiğiniz için teşekkürler. İyi günler dilerim vaktinizi aldığım için kusura bakmayın bir de konuya çözüldü etiketini nasıl atacağım

Rapor kısmından yapabilirsin. Rica ederim.

Geri
Yukarı