RX6700 sistem vs Casper Excalibur RTX 4050 laptop

görkemyy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşın aldığı laptop:

Benim PC:
i5 12400F işlemci.
ASUS Prime H610M-K anakart.
XFX RX6700 10GB ekran kartı.
2×8 GB 16 GB G.Skill Ripjaws 3200MHz RAM.
1TB Crucial P3 Plus SSD.
Xigmatek Lux s 650W kasa+PSU

Eleman sürekli benimki GeForce seninki AMD 2 sene sonra görürüm seni diyor. RTX bu, AMD'ninkiler çöp vb. şeyler söylüyor. Birşey demek istemiyorum anlamıyor mu yoksa neyden anlamadım, ama bana bir şey söyleyin onu yapayım, yapalım bsya izlettireyim de hakilati öğrensin. Hangisi daha iyi? Aranızda bu işin ehli insanlar var biliyorum, cevaplarınızı bekliyorum.

Not: ikimizde yeni aldık.

Son düzenleme:
Bunun AMD veya NVIDIA ile alakası yok. Aşırı nesil farkı olmadığı sürece masaüstü laptopu döver. Aynı oyunu yükleyin, açın. Bakın kim daha çok FPS alıyor.

Karşılaştırılamaz bile ve ben NVIDIA ekran kartlarını daha fazla severim ama bu tartışma NVIDIA vs AMD ile alakası yok. Arkadaşın Ekran kartı başlangıç laptop GPU ve senin ekran kartın 2K için yapılmış masaüstü ekran kartı.

Hocam bir kere Casper kullanıyor, buradan bile kaybediyor...
Evet evet bende aynı öyle düşündüm.

Karşılaştırılamaz bile ve ben NVIDIA ekran kartlarını daha fazla severim ama bu tartışma NVIDIA vs AMD ile alakası yok. Arkadaşın Ekran kartı başlangıç laptop GPU ve senin ekran kartın 2K için yapılmış masaüstü ekran kartı.p
Sağolun hocam.

Hemen eş zamanlı oyun açıyorsunuz, FPS'i kıyaslıyorsunuz ve arkadaş cevabını alıyor.
Sınavlar bitsin, öyle yaptıracağım. Ha birde ya işkemden atarsa? Gerçek sonuçları görmemiz lazım neticede :D :D

Arkadaşın aldığı laptop:

Benim PC:
i5 12400F işlemci.
ASUS Prime H610M-K anakart.
XFX RX6700 10GB ekran kartı.
2×8 GB 16 GB G.Skill Ripjaws 3200MHz RAM.
1TB Crucial P3 Plus SSD.
Xigmatek Lux s 650W kasa+PSU

Eleman sürekli benimki GeForce seninki AMD 2 sene sonra görürüm seni diyor. RTX bu, AMD'ninkiler çöp vb. şeyler söylüyor. Birşey demek istemiyorum anlamıyor mu yoksa neyden anlamadım, ama bana bir şey söyleyin onu yapayım, yapalım bsya izlettireyim de hakilati öğrensin. Hangisi daha iyi? Aranızda bu işin ehli insanlar var biliyorum, cevaplarınızı bekliyorum.

Not: ikimizde yeni aldık.
2 sene ömrü var diyor, o kadar değil bende biliyorum ama yinede size sormak istiyorum. En az kaç, en fazla kaç sene ömürlerimiz var?

Geri
Yukarı