RX6800 FurMark testi nasıl?

6800 pişman etmez hocam, dediğiniz olay için güç kaynaginda sorun olabilir hangi marka güc kaynagi? 850w hayli hayli yeter ama kalitesiz güç kaynaği ise bu tarz şeyler yasanabilir.
MegaMax 800w 80+ bronze imiş hocam yanlış bilgi için kusura bakmayın kartı alacağım bu arada ilk defa ikinci elde kumar oynayacağım

Yani FPS vs sorun yok gayet iyi değerler 2k da ama bir süre kapanma sorunu bitmiyor onun dışında sorunsuz sistem
Hocam technopatta buna benzer sorun yaşayanlar illaki konu acmistir. Belki aralarindan cözümü bulabilirsiniz, ben bu problemi eskiden güç kaynagim yuzunden yasiyordum ama arkadasinizin guc kaynagini inanin hic bilmiyorum yani markayi biliyorum bir tek.

Hocam technopatta buna benzer sorun yaşayanlar illaki konu acmistir. Belki aralarindan cözümü bulabilirsiniz, ben bu problemi eskiden güç kaynagim yuzunden yasiyordum ama arkadasinizin guc kaynagini inanin hic bilmiyorum yani markayi biliyorum bir tek.
Teşekkürler hocam değerli vaktinizi ayırıp yorum yaptığınız için deneme yanılma yöntemi ile bulacağız sorunu ona da hayırlı geceler diliyorum sağlıcakla, esenle kalın 🫡

Geri
Yukarı