Ryzen 5 1500X ve GTX 1060 Sistem Toplama

ByAvora

Hectopat
Daha fazla  
Ryzen 5 1400 alabilirsin, darboğaz sorunu yaşamazsın merak etme :)
Ayrıca zorunlu değil ise İnternet üzerinden alın daha ucuz olur. Hem de testlerini yapıp gönderiyorlar. İnternetten alışverişe izin yok dersen bazı sitelerde kapıda ödeme yöntemi var.

Ryzen 5 1400 alabilirsin, darboğaz sorunu yaşamazsın merak etme :)
Ayrıca zorunlu değil ise İnternet üzerinden alın daha ucuz olur. Hem de testlerini yapıp gönderiyorlar. İnternetten alışverişe izin yok dersen bazı sitelerde kapıda ödeme yöntemi var.

Yorumunuz için teşekkürler, ben parçaları gün içinde alıp kendim birleştirmeden yanayım, ekran kartında takıldım daha iyisi alınabilir mi ? bu sistem oyun için kurulmakta.

Şimdiden Teşekkürler.

Vatandan almanı önermem. sattıktan sonra ürünlerinin arkasında durmuyorlar. gtx 1060 f/p olarak mantıklı. MSI ın para iade kampanyası var anakart ve ekran kartında ona da bakıp kıyaslayabilirsin.

Sistem güzel, açıkçası bende bir kaç hafta sonra bir sistem toplayacağım bütçem de bu aralıkta gidip geliyor. Önerim 1060 yerine rx580 almandan yana olur, ayrıca RAM'leri de anakartın desteklediği Mhz değerine göre biraz arttırabilirsen tadından yenmez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı