Ryzen 5 1600 için 300-400 TL Sıvı Soğutma Önerisi

Htirz7

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam, Ryzen 5 1600 için sıvı soğutma önerisi arıyorum. Benim için görünüş önemli, ama RGB falan olmasa da olur. Overclock yapmadığımdan ve Ryzen 5 1600 çok ısınan bir işlemci olmadığından dolayı performansının çok iyi olmasına gerek yok; AMD'nin stock soğutucusundan daha iyi soğutsun yeter.

Not: Lütfen hava soğutma önermeyin.

Selam, Ryzen 5 1600 için sıvı soğutma önerisi arıyorum. Benim için görünüş önemli, ama RGB falan olmasa da olur. Overclock yapmadığımdan ve Ryzen 5 1600 çok ısınan bir işlemci olmadığından dolayı performansının çok iyi olmasına gerek yok; AMD'nin stock soğutucusundan daha iyi soğutsun yeter.

Not: Lütfen hava soğutma önermeyin.

Bütçenizi biraz aşıyor ama.
Captcha Verification

Birde aşağıdaki var.
Captcha Verification

Ryzen 5 1600 kullanıyorsun ve OC yapmayacam diyorsun boşu boşuna 400 TL masraf etmiş olursun sıvı soğutmaya hiç alma bence stok soğutucu ile kullan gitsin.
Senin olayın şey gibi LPG li araçlar az yakıyormuş diyorsun arabana LPG takıyorsun masraf ediyorsun ama hep benzinde kullanıyorsun :) Sordularmı benim arabam LPG'li diyeceksin sadece.
Önerim paranı cebinde tut Ryzen yeni seri çıkınca uygun fiyat olursa Ryzen 5 1600 işlemcini ikinci elde satarsın üstüne bu paraları ekler güçlü bir işlemci alırsın.

Özür dilerim, belirtmeyi unutmuşum.
Kasam: Azza Titan 240X
Yanlış anlamada OC yapmayacaksan ve yüksek performans beklemiyorsan neden Amdnin stock soğutucusunu beğenmedin ki.
AMD'nin stok soğutucusunu beğendim, hatta Intel'den geçme sebeplerimden biri de buydu. Ben sadece merak ettiğimden ve görünüşü nedeniyle alıyorum. 1 yıl sonra filan belki yeni nesil AMD bir işlemciyle kullanırım.
Ryzen 5 1600 kullanıyorsun ve OC yapmayacam diyorsun boşu boşuna 400 TL masraf etmiş olursun sıvı soğutmaya hiç alma bence stok soğutucu ile kullan gitsin.
Senin olayın şey gibi LPG li araçlar az yakıyormuş diyorsun arabana LPG takıyorsun masraf ediyorsun ama hep benzinde kullanıyorsun :) Sordularmı benim arabam LPG'li diyeceksin sadece.
Önerim paranı cebinde tut Ryzen yeni seri çıkınca uygun fiyat olursa Ryzen 5 1600 işlemcini ikinci elde satarsın üstüne bu paraları ekler güçlü bir işlemci alırsın.
Benim bu kararım pek mantıklı gelmeyebilir çünkü R5 1600, fazla ısınan bir işlemci değil. Ben daha çok merakımdan ve görünüşü açısından almak istiyorum; fakat 1 yıl sonra daha yeni nesil bir işlemci ile kullanırım.

Son düzenleme:
Sıvı soğutmalarda pahalı. Çok dandik 300-400 TL arası olanlar bütçeni azda olsa arttırmanı öneririm.

Sıvı soğutmalarda pahalı. Çok dandik 300-400 TL arası olanlar bütçeni azda olsa arttırmanı öneririm.
600 TL yeterlimidir?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı