Ryzen 5 3600 Soğutma önerisi

Elinizde olan soğutmayı takın gayet iyi bir model.
Hocam 4 - 5 Kere taktım çıkardım sıcaklık değerleri OCCT ile 5 dakikalık test sonucu 75 Derece çıkıyor.
3 Gün aralaksız ugraştım am4 desteği için aparat koymamışlar ve bu işlemi yaparken süreki olarak teller çıktı soğutucuya zarar verdi. Geri iade şansımda kalktı tellerin verdiği hasar yüzünden.

Kasa modeliniz ve anakart modeliniz nedir ? Herhangi bir soğutucu almayı kararlaştırdınız mı ?
Dark guardian Pro kasasını kullanmaktayım anakart olarak Asrock B450 pro4 modelini kullanıyorum.
Sizin önerdiğiniz kule tipi soğutuyucu internet üzerinden fiyat araştırması yaptım genellikle stok sorunu var bu sorudan kaynaklı fiyatları çok yüksek hocam. Tekrar araştırma içeresindeyim uzun süre üzmücek bir şekilde.

Dark guardian Pro kasasını kullanmaktayım anakart olarak Asrock B450 pro4 modelini kullanıyorum.
Sizin önerdiğiniz kule tipi soğutuyucu internet üzerinden fiyat araştırması yaptım genellikle stok sorunu var bu sorudan kaynaklı fiyatları çok yüksek hocam. Tekrar araştırma içeresindeyim uzun süre üzmücek bir şekilde.
Amazon.com'da mevcut. Yurtdışından alamaz mısınız ? Onun haricinde sıvı soğutucu ML240L öneririm. Ancak şu anda tüm pc parçalarının fiyatı çok yüksek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı