Ryzen 5 5500 için ekran kartı önerisi

Bütçe
12000

Wiendel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Gigabyte B450M S2H ve Ryzen 5 5500 sisteme bir ekran kartı upgrade istiyorum. Şu anda MSI Radeon RX 6500 XT Mech 2X 4G OC GDDR6 64 Bit DX12 AMD ekran kartı var. Upgrade değer mi sorun yaşar mıyım? Önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayni islemciye sahibim, ikinci el MSI RX 6700 XT ile upgrade yaptim (5700 TL) AAA Full grafikli oyunlarda sıkıntı yok ama islemci isteyen oyunlarda darbogaz mevcut (CS2 PUBG)
Size tavsiyem minimum bu kart seviyesinde bir kart almaniz olacaktir.
Sizin yerinizde olsam butceme gore alabildigim en iyi karti alip sonraki surecte islemciyi degistirirdim.
Bende yeni islemci arayisindayim su an kullandigimiz islemci gercekten kotu bir islemci, PCI-e 3.0 olmasida cabasi.

Ayni islemciye sahibim, ikinci el MSI RX 6700 XT ile upgrade yaptim (5700 TL) AAA Full grafikli oyunlarda sıkıntı yok ama islemci isteyen oyunlarda darbogaz mevcut (CS2 PUBG)
Size tavsiyem minimum bu kart seviyesinde bir kart almaniz olacaktir.
Sizin yerinizde olsam butceme gore alabildigim en iyi karti alip sonraki surecte islemciyi degistirirdim.
Bende yeni islemci arayisindayim su an kullandigimiz islemci gercekten kotu bir islemci, PCI-e 3.0 olmasida cabasi.
Merhaba, işlemciyi de yeni almıştım :( bu sene olmasa da seneye değiştiririm heralde. Anakart sıkıntı değil ama dimi o götürür mü?

O anakarta takilacak cok guzel islemciler var hocam
Yani evet anakart goturur.
En kotu 1000 TL ile farkla R5 5600 ile degistirebilirsiniz islemciyi cuzzi bir rakama cok fazla performans el edersiniz.

Geri
Yukarı