Ryzen 5 5600 sisteme Ekran kartı önerisi

Siz bu VRAM işine çok aldanıyosunuz kardesim. :D

Alakası yok yeni oyunların çoğu yüksek ayarlarda oynamak için en az 8 GB istiyor örneğin Resident Evil 4 Ultra ayarlar için 12 GB The Last of Us 14 - 16 GB VRAM istiyor 10 FPS için daha az RAM'li ekran kartı almaya gerek yok ayrıca DLSS FSR modlanabiliyor oyunlara.

Bu kadar fanboy olmayın.

Ha şunu bileydin ahahaha. :D

Alakası yok yeni oyunların çoğu yüksek ayarlarda oynamak için en az 8 GB istiyor örneğin Resident Evil 4 Ultra ayarlar için 12 GB The Last of Us 14 - 16 GB VRAM istiyor 10 FPS için daha az RAM'li ekran kartı almaya gerek yok ayrıca DLSS FSR modlanabiliyor oyunlara.

Kardeşim hoşuna gider ya da gitmez katılırsın katılmazsın Nvidia ve İntel yazılımsal olarak tokatlıyor. AMD kullanıcısı olarak söylüyorum stabilizasyonu ön plana koyduğunda tırt. Tekrar söylüyorum 3-5 oyunda fark yarattı diye bu stabilizasyondan vazgeçmenin anlamı yok. Mod konusuna gelince bende başta bunu savundum ama oda tam stabil değil 10 oyunun 3ünde düzgün çalışıyor, deneye yanıla gördük. Dün Horizon Forbidden West indirdim modu kurdum oyunun içine etti. :D Yani bazı şeyleri abartıp savunmanızın anlamı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı