Ryzen 5 7600 RTX 4070 sistem nasıldır?

Belki birkac islemci gucunu kisarak olabilir, konu acin derim. Benim bildigim kadariyla 7600 da onun kadar isiniyordur herhalde. Eger o sogutucu birkac guc kistiktan sonra sogutabiliyorsa o sistemi alabilirsiniz, daha sonradan 240mm sivi sogutma ya da onu sogutacak kule alinabilir.

Amazon'dan bunu alsam,
Kasa olarak da:
Bunlardan birini alsam nasıl olur?

Son düzenleme:
Bu sistem nasıldır, toplam 35800 lira tutuyor.
Kasa olarak bunu seç 750w fsp psu var.

Ramlere o kadar verme bu 6600 mhz olan hem daha ucuz hem daha performanslı olacaktır.

Bunu unutmuşum kusura bakmayın.

Elimde kule tipi soğutucu var onunla 7500F i soğutmam zor olmaz mı yeni bir soğutucu almak da pek istemiyorum.

Elimde kule tipi soğutucu var onunla 7500F i soğutmam zor olmaz mı yeni bir soğutucu almak da pek istemiyorum.
Bu anakart da giriş seviyesi bir anakart. Kendim toplayayım bunu. Parçalardan kısma.

Bu sistem nasıldır, toplam 35800 lira tutuyor.

36k civarı tutuyor.

Son düzenleme:
Kasa olarak bunu seç 750W FSP PSU var.

RAM'lere o kadar verme bu 6600 MHz olan hem daha ucuz hem daha performanslı olacaktır.

Bu anakart da giriş seviyesi bir anakart. Kendim toplayayım bunu. Parçalardan kısma.

36k civarı tutuyor.

Bu PSU ve bu kasayı almak daha mantıklı olmaz mı hocam bir de o RAM'leri ben seçtigimde 2600 TL civarındaydı ama zamlanmış.

Bu PSU ve bu kasayı almak daha mantıklı olmaz mı hocam bir de o RAM'leri ben seçtigimde 2600 TL civarındaydı ama zamlanmış.

Corsair Vengeance 32 GB (2x16) DDR5 5200 Mhz CL40 CMK32GX5M2B5200C40 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe RAM olarak bunu düşünüyorum.

Corsair Vengeance 32 GB (2x16) DDR5 5200 Mhz CL40 CMK32GX5M2B5200C40 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe RAM olarak bunu düşünüyorum.
5200 mhz alma hocam 6600 varken.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır hocam. Attığım kasa daha iyi havadar ve geniş. Psu kalitesi olarak eşit gibiler.

5200 MHz alma hocam 6600 varken.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır hocam. Attığım kasa daha iyi havadar ve geniş. PSU kalitesi olarak eşit gibiler.

Teşekkür ederim konuyu biraz saptırıcam ama kasa olarak Dragos kasalar bana çok hoş gözüküyor ama hatta başta onu almak istedim ama herkes bunlara kötü diyor sebebi nedir acaba?

Teşekkür ederim konuyu biraz saptırıcam ama kasa olarak Dragos kasalar bana çok hoş gözüküyor ama hatta başta onu almak istedim ama herkes bunlara kötü diyor sebebi nedir acaba?
Bilmiyorum hocam araştırmadım. Ama hoş görünüyor diye hava akışı kötü bir şey alma. Attığım psu'lu kasa iyidir. Geniş.

Geri
Yukarı