Ryzen 7 5800x3D için sıvı soğutma önerisi

Hangisi alınmalı şimdi? :)

Bu nasıl bir soru olarakta kule tipi soğutunun fanı egzoz fana mı bakacak?
Kule tipinin fanı kasanın önüne bakacak arkasındaki fan olmayan bölüm egzoz fanına bakıcak yani kulenin fanı kasanın arkasına üfleyecek..

Hangisi alınmalı şimdi? :)

Radyatör ve ısı boruları fazla olduğu için bunu önerdim işlemcine göre.

O zaman senin önerdiğini ekliyorum işlemci geldiği zaman onu alırım. Ama hala aklımda beyaz sıvı soğutucu olurmuş gibi geliyor şeytan diyor al dene :)
Size bir şey söyleyeyim ısı boruları ve radyatör ısı toplayacak fanda soğutma işlemi yapıyor ne kadar ısı borusu fazla yada radyatörü geniş o kadar iyi.

Size bir şey söyleyeyim ısı boruları ve radyatör ısı toplayacak fanda soğutma işlemi yapıyor ne kadar ısı borusu fazla yada radyatörü geniş o kadar iyi.
Önemli olan kullandıkları malzeme ısıyı çeken bu adamlar bu işi yapıyor ben başka markaların kullandım işlemcim simsiyah oluyordu.

O zaman senin önerdiğini ekliyorum işlemci geldiği zaman onu alırım. Ama hala aklımda beyaz sıvı soğutucu olurmuş gibi geliyor şeytan diyor al dene :)

Ben şimdi kasanın üst kısmını ölçtüm. Uzunluk 30cm genişlik 14cm yükseklik 2-3 cm arasında bir şey çıktı. Bu durumda beyaz sıvı soğutma yine de oturmaz mı?
2 cm fanlar zaten. Ya radyatör oda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı