Ryzen 7800x3D için sıvı veya kule tipi soğutucu önerisi

Link için teşekkür ederim. ama aynı özelliştirmeleri bu kasa üzerinde yaptığımda da fiyatlar kafa kafaya geliyor. SSD konusunda kısmak istemiyorum. Yıllarca HDD kullandığım için hızlı birşey olsun istiyorum ve 980 Pro altına düşmek istemiyorum :D
KC3000 gayet iyi bir SSD hocam. 980 Pro'dan da iyi. Kesinlikle HDD ile arasında büyük büyük büyük dedenizle aranızdaki fark kadar fark var.

1713889257010.png

Arada 5-6k fark var hocam. Nasıl kafa kafaya anlamadım. 240mm seçtiğim soğutucu gayet yeterli olur.

KC3000 gayet iyi bir SSD hocam. 980 Pro'dan da iyi. Kesinlikle HDD ile arasında büyük büyük büyük dedenizle aranızdaki fark kadar fark var.

Eki Görüntüle 2176852
Arada 5-6k fark var hocam. Nasıl kafa kafaya anlamadım. 240mm seçtiğim soğutucu gayet yeterli olur.
Evet Sanki bu Şekilde Daha iyi gibi. Ayın sonuna kadar vaktim olacak. peki ekran kartı konusunda ne düşünüyorsunuz?

Evet Sanki bu Şekilde Daha iyi gibi. Ayın sonuna kadar vaktim olacak. peki ekran kartı konusunda ne düşünüyorsunuz?
İşlemciyi 7500F'e düşürürseniz bu bütçede 4070 Ti Superli sistemde var. Ben olsam 7800x3d'li olanı alır ileride ekran kartı değiştirirdim tabii bu ileride ne yapacağınıza göre değişir. Dediğim gibi yeni bir konu açın hocam bütçenizi belirleyip.

İşlemciyi 7500F'e düşürürseniz bu bütçede 4070 Ti Superli sistemde var. Ben olsam 7800x3d'li olanı alır ileride ekran kartı değiştirirdim tabii bu ileride ne yapacağınıza göre deği

Yeni konu açın farklı konu üzerinden konuşmayın ceza sebebi, tem bütçenizi belirleyin temiz yeni bir konu açın yardımcı olalım.
Açacağım ancak şu anda süre sınırı var sanırım açamadım. uyarı için teşekkürler.

Geri
Yukarı