S-Works 7 vs Shimano RC903

Hlina

Kilopat
Çoğu incelemelerde Shimano'nun rahatlığı daha fazla övünülüyor. Çevremde s-works 7 kullanan yok, o yüzden kullanan ya da düşüncesi olan varsa paylaşabilirse memnun olurum.

@Assistant Sizin fikriniz var mı hocam ?

2PPnKJHuW6L6wXRaVe2bdQ.jpg
shimano-sphyre23-cp-8396-1000.jpg

Son düzenleme:
Bence genel olarak SPD ayakkabılar konforsuz. Ayağınız zaten ayakkabının içinde rahat edemiyor yani, SPD ayakkabıda spor ayakkabısı rahatlığı beklemeyin. Ben kendim Shimano RC9 kullanıyorum onu tavsiye edebilirim ayakkabı numaranızı bir de çok iyi seçmeniz gerekiyor. Yoksa daha da rahatsız hissedersiniz. Bir de ayakkabıyı çok özenli kullanmanız gerekiyor yoksa soyulmalar olabiliyor ufak bir yere sürttüğünüzde. Saygılarımla.

Bence genel olarak SPD ayakkabılar konforsuz. Ayağınız zaten ayakkabının içinde rahat edemiyor yani, SPD ayakkabıda spor ayakkabısı rahatlığı beklemeyin. Ben kendim Shimano RC9 kullanıyorum onu tavsiye edebilirim ayakkabı numaranızı bir de çok iyi seçmeniz gerekiyor. Yoksa daha da rahatsız hissedersiniz. Bir de ayakkabıyı çok özenli kullanmanız gerekiyor yoksa soyulmalar olabiliyor ufak bir yere sürttüğünüzde. Saygılarımla.
Biliyorum, spor ayakkabı konforu tabii ki beklemiyorum. Çevremdekiler de aynı şekilde RC903 kullanıp öneriyorlar ancak Specialized daha çok ilgimi çekiyor, kullanan varsa eğer fikirlerini almak çok daha iyi olacaktır. Ancak forumda bisiklet konusunda, özellikle yol bisikleti olarak pek bir şey yok. Kendim hariç ilk defa sizden gördüm ayakkabı konusu açanı :D. Kullandığınız bisiklet nedir bu arada bir mahsuru yoksa?

FIRE C3.2 bende bu model var ama ben ağırlıklı olarak dağ bisikelti kullanıyorum. pek sworks ayakkabısı olan Technopat'lı birini bulacağını sanmıyorum.
Maalesef ülkemizde bisiklet konusu altında yazılar ve makaleler yok ya da ,sürekli kullanılan pek bir platform yok. bu üzücü bir şey bende dedim neden insalara yardımcı olmuyorum ?bilgim de var pek soru gelmiyor ama olsun. bu arada nerede yaşıyorsunuz?belki birlikte bir gün pedallayabiliriz.

Maalesef ülkemizde bisiklet konusu altında yazılar ve makaleler yok ya da, sürekli kullanılan pek bir platform yok.

Evet maalesef.

Pek sworks ayakkabısı olan Technopat'lı birini bulacağını sanmıyorum.

Ben de aynı görüşteyim şansımı deneyeyim dedim yine de.

Bu arada nerede yaşıyorsunuz?

Yazları Muğla'da oluyorum, siz?

Güzel hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı