S10+'tan iPhone XS'e Geçmek Mantıklı Olur mu?

Herkes söylüyor ısınma sorununu nasıl duymadınız şaşırdım açıkçası. Bende S10e var telefon bazen durduk yere yanıyor neredeyse. Çoğunlukla da eli ısıtacak seviyede takılıyor. Serin olduğunu hiç görmedim. Samsung'a defalarca kez bildirdim bunu normal diye yutturmaya çalışıyorlar ama yok kardeşim telefon el yakıyor hem de günlük kullanımda.

Herkes söylüyor ısınma sorununu nasıl duymadınız şaşırdım açıkçası. Bende S10e var telefon bazen durduk yere yanıyor neredeyse. Çoğunlukla da eli ısıtacak seviyede takılıyor. Serin olduğunu hiç görmedim. Samsung'a defalarca kez bildirdim bunu normal diye yutturmaya çalışıyorlar ama yok kardeşim telefon el yakıyor hem de günlük kullanımda.
S10e bende de vardı genelde ısınmıyordu ama ısınınca özellikle ses açma kısma butonlarının olduğu kısım rahatsız ediyordu ısıdan.

S10e bende de vardı genelde ısınmıyordu ama ısınınca özellikle ses açma kısma butonlarının olduğu kısım rahatsız ediyordu ısıdan.
İşlemci o tarafta hocam ondan dolayı. Telefonumu çok seviyorum ama şu ısınma mevzusu ve battery drain olayı yüzünden duvara fırlatma yakınım.

Herkese merhabalar. Elimde S10+ cihazı var. Artık Instagram'de dolaşırken bile alev topuna döndüğü için değiştirmek istiyorum. Sıfırlama yaptım, neler neler denedim, çözemedim. Bir adet XS buldum. 64 GB, 1 yıl garantisi kalmış. Çizik kırık hiçbir sorunu yok. Elimdekini satıp üzerine 2000 lira kadar ekleyip alabiliyorum. iPhone 11 alabilirim ancak pek ısınamıyorum iPhone 11'e, kaba geliyor. Sizce bu değişim mantıklı mı? İki ekosistemi de bayağı kullandım, o yüzden sorun çekmem.

S20FE cihazını mağazada denedim ancak kasasını sevemedim, o yüzden o cihazı şimdilik eledim.
bende s10 plusda iphone 12 pro ya geçtim xs direk geç derim pil konusunda farkı hissediyorsun direk

Geri
Yukarı