S20 FE için ekran koruyucu tavsiyesi

Spider_MCan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, S20 FE için uygun bir ekran koruyucu arıyorum fakat düzgün bir tane bulamadım. Gerekirse kamera delikli kenarlar arasında çok boşluk olmayacak parmak izi okuyucusunu çalıştıracak bir ekran koruyucu önerebilir misiniz? Bütçem 100-150 TL arası.

Merhaba, S20 FE için uygun bir ekran koruyucu arıyorum fakat düzgün bir tane bulamadım. Gerekirse kamera delikli kenarlar arasında çok boşluk olmayacak parmak izi okuyucusunu çalıştıracak bir ekran koruyucu önerebilir misiniz? Bütçem 100-150 TL arası.
Ben çok güzel 1 1tane buldum, parmak izi kalmıyor, 6 aydır bir tek çizik bile olmadı ama internetten değil Eminönü'nde dükkandan satın aldım.

Buradan ulaşabilirsiniz. Microsonic markasını tavsiye ederim biraz tuzlu ama kaliteli ürünler satıyorlar. Bu firmadan telefon kılıfı ve ekran koruyucu almıştım ve oldukça kaliteli çıkmıştı belki düşünürsünüz. Not: ekran koruyucuyu takmak biraz beceri istiyor. Telefonun ekranındaki tozları çok iyi temizlemeli ve ekran koruyucuyu çok iyi hizalamanız gerekiyor. Aksi halde aldığınız ekran koruyucu çöp olabilir, bilginize.

Geri
Yukarı