S20FE 2023'te hala alınır mı?

xMtsQ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon alacağım. S20FE modelini beğendim sizce güncelleme almaması sorun mu? Bir de 4500 mAh batarya 1 gün yeter mi? Kamera oyun performansı nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefon alacağım. S20FE modelini beğendim sizce güncelleme almaması sorun mu? Bir de 4500 mAh batarya 1 gün yeter mi? Kamera oyun performansı nasıl olur?

Alınır 3-4 yıl kullanılır. Güncelleme almaması sorun değil. Batarya konusunda mobil veride yoğun kullanım varsa günü çıkarmaz ama 2-3 saat standart bir kullanımda günü çıkartır. Oyun performansı en ağır ayarlarda oynayacaksan plastik kasadan dolayı memnun etmez ama orta ya da düşük ayarlarda sorunsuz oynarsın.

Isınma problemi ve bataryası hariç güzel telefon. Yoğun işlem yaptığında çok ısınıyor ve şarjı da hızlı bitiyor ama işlemci olarak güzel.

@xMtsQ
Telefon güncel kalsın dersen A54 4 yıl boyunca Android güncellemesi ve 5 yılda güvenlik güncellemesi alabilecek. S20 FE SD bir Android güncellemesi daha alabilir.
Gene de söyleyeyim Samsung'un orta düzey telefonları üst düzey telefonlarının yerini hiç tutmuyor.

Kamerası iyi olsun istiyorum günü çıkarsın bataryası 10 11 bin gibi bütçem var arada PES Mobile oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı